oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୧୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : କାରରୁ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା, ୨ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ !
  • ||

ଶୁଣିଲାନି ପ୍ରଶାସନ, ଆଇନ୍ ହାତକୁ ନେଲେ ସ୍ଥାନୀୟବାସିନ୍ଦା ! ପୋଡିଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର-ଜେସିବି-ଟ୍ରିପର

22/08/2020 at 10:52 AM

ଗଞ୍ଜାମ ୨୨।୦୮: ହିଞ୍ଜିଳି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋଳିଦାସପୁରୁରେ ଏକ ଅଭାଵନୀୟ ଘଟଣା ଘିଟିଛି । ନଦୀରୁ ବେଆଇନ ବାଲିଉଠାଣ ଦିନ ଦିନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ ବାରମ୍ବାର ପ୍ରଶାସନ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଆସୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶାସନ ଯେପରି ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ସମୟ ନାହିଁ । ଶେଷରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ ଆଇନ୍‌କୁ ହାତକୁ ନେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ବେଆଇନ୍‌ ବାଲି ଉଠାଣରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଟିପର, ଜେସିବିକୁ କେହି ପୋଡ଼ି ଦେଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଏ ପୋଡିଛି , ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କୋଳିଦାସପୁରୁରେ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗତକିଛି ହେଲା ବେଆଇନ୍‌ ବାଲି ଉଠାଣ ଜାରି ରହିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ ପ୍ରଶାସନ ନିକଟରେ ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଆସୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପାଖରେ ସମୟ ନାହିଁ । ଆଲପୁରୁ, ସିକିରି, କୋଳିଦାସପୁରୁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏପରି ବେଆଇନ୍‌ ବାଲି ଚୋରା ଚାଲାଣ ଚାଲୁ ରହିଛି । ତେବେ ଏପରି ବେଆଇନ୍‌ ବାଲି ଉଠାଣ ଦ୍ୱାରା ଯୋଗୁଁ ନଦୀ ଗର୍ଭ ନଷ୍ଟ ହେଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଛି । କୋଳିଦାସପୁରୁରେ ନଦୀକୂଳରେ ବାଲି ଚୋରାଚାଲାଣରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଜେସିବି ଏବଂ ବାଇକ୍‌ରେ କେହି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହାଫଳରେ କି ସମସ୍ତ ଗାଡି ପୋଡି ପାଉଁଶ ହୋଇଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଏ ଓ କାହିଁକି ନିଆଁ ଲଗାଇଛି । ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ।

   Related Posts