Retail icon award
Retail icon award
728*90
728*90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

୮୦୦ କୋଟି ପାର କଲା ‘ଜୱାନ’, ହେଲେ ଭାଙ୍ଗିପାରିଲା ନାହିଁ ‘ଗଦର-୨’ର ରେକର୍ଡ

18/09/2023 at 10:26 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୮।୦୯: ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ‘ଜୱାନ୍’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ରୋଜଗାର କରୁଛି। ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ରବିବାରରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକ ବିରାଟ କଲେକସନ୍‌ କରିଥିଲା ​​। ବର୍ତ୍ତମାନ ୮୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅତିକ୍ରମ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏତେ ରୋଜଗାର କରି ସନିଙ୍କ ‘ଗଦର ୨’ର ପଛରେ ଅଛି । ରବିବାର ଦିନ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କେତେ ସଂଗୃହିତ ହୋଇଛି ଏବଂ କେଉଁ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା ‘ଗଦର ୨’ ପଛରେ ଅଛି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ନୟନ୍ତରାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରବିବାର ଦିନ ଘରୋଇ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୫୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର କ୍ଲବରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରି ନାହିଁ। ରବିବାର ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସଂଗ୍ରହ ଥିଲା ୩୫ କୋଟି । ତେଣୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୪୭୫.୭୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛି । କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା ‘ଗଦର ୨’ ପଛରେ ରହିଛି। ‘ଗଦର ୨’ ଦ୍ୱିତୀୟ ରବିବାରରେ ୩୮.୯ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ କି ‘ପଠାନ୍’ ୨୮.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛି । ଏହାର ଅର୍ଥ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ପଠାନ’ର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ’ ଗଦର ୨ ‘କୁ ମାତ୍‌ ଦେଇ ପାରିଲା ନାହିଁ ।

ଗୋଟିଏ ପଟେ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ‘ଜୱାନ’ ଘରୋଇ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୫୦୦ କୋଟିରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଥିବାବେଳେ ଏହାର ସାରା ବିଶ୍ଵରେ ୮୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅତିକ୍ରମ କରିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ୧୦ ଦିନରେ ୭୯୭.୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏକାଦଶ ଦିନରେ ୮୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଛୁଇଁଲା । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଜୱାନ’ର ବଜେଟ୍ ହେଉଛି ୩୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା। ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏଟଲି କୁମାର ଏହା ପ୍ରକାଶ କରି କହିଛନ୍ତି ‘ଜୱାନ’ର ବଜେଟ୍ ପୂର୍ବରୁ ୩୦-୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଥିଲା। ତା’ପରେ ଆମେ କିଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇଲୁ ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ୩୦୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଆଗରେ ଅଛୁ।

   Related Posts