scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଯୁବତୀଙ୍କଠୁ ଛେଚା ଖାଇଲେ ଯବାନ : କରିଥିଲେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତ

17/02/2020 at 11:29 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୭/୨: ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତ କରିବା ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି ଜଣେ ଯବାନଙ୍କୁ । ରବିବାର ଅପରାହ୍ନରେ କଳ୍ପନା ଛକରେ ଏହି ରସିକିଆ ଯବାନ ଜଣଙ୍କ ନିର୍ଧୁମ ଛେଚା ଖାଇଛନ୍ତି । ସଂପୃକ୍ତ ଯବାନଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନା ପୁଲିସ ଲୋକଙ୍କ କବଳରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି । ତାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରମୋଦ ବେହେରା । ଘର ଗଞ୍ଜମ ଗୋଳନ୍ଥରା । ସେ ସ୍ପେଶାଲ ସିକ୍ୟୁରିଟି ବାଟାଲିୟନ (ଏସ୍‌ଏସ୍‌ବି)ରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ଯବାନଙ୍କ ମାଡ଼ ଭିଜୁଆଲ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସେପଟେ ଏହି ଯବାନଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ନିଲମ୍ବନ କରିଛନ୍ତି ଏସ୍‌ଏସ୍‌ବି ଏସ୍‌ପି ।

ଘଟଣାରୁ ଜଣାଯାଇଛି, ରବିବାର ଦିନ ୨ଟାବେଳେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ରାଜମହଲରୁ କଳ୍ପନା ଅଭିମୁଖେ ଚାଲିଚାଲି ଯାଉଥିଲେ । ରାଜମହଲ ଓଭରବ୍ରିଜ ନିକଟରୁ ପ୍ରମୋଦ ତାଙ୍କୁ ପିଛାକରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତ କରିଥିଲେ । ଯୁବତୀ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ନ କରିବାରୁ ପ୍ରମୋଦ ତାଙ୍କୁ ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ଟଣାଓଟରା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ । ବାସ୍‌ ତା’ପରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ରାଗି ନାଲି ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ । ସର୍ବ ସମ୍ମୁଖରେ ପ୍ରମୋଦଙ୍କୁ ଧରି ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ । ଚାପୁଡ଼ା, ମୁଥ ଓ ବିଧା ଗୋଇଠା ମାଡ଼ ଖାଇ ଖସି ପଳାଇଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ପ୍ରମୋଦଙ୍କୁ କିନ୍ତୁ ଲୋକେ ଘେରି ଯାଇଥିଲେ । ଶେଷରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଗୋଡ଼ରୁ ଚପଲ ଖୋଲି ପିଟି ଚାଲିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମାଡ଼ ଦେଖି ସେହିବାଟ ଦେଇ ଯାଉଥିବା କିଛି ମହିଳା ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସାମିଲ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରମୋଦଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ମିଶି ନିର୍ଧୁମ୍‌ ଛେଚିଥିଲେ । ଜଣେ ଯବାନଙ୍କ ଏଭଳି କାଣ୍ଡକୁ ଲୋକେ ସହଜରେ ହଜମ କରିପାରି ନଥିଲେ । କିଏ ମାଡ଼ ମାରୁଥାଏ ତ ଆଉ କିଏ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍‌ କରୁଥାଏ ।

ସେଠାରେ ଲୋକଙ୍କ ଏଭଳି ଗହଳି ଲାଗିଥିଲା ଯେ, ଉକ୍ତ ରାସ୍ତାରେ ଯାତାୟାତ ଏକ ପ୍ରକାର ଠପ୍‌ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଖବରପାଇ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନା ପୁଲିସ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ପ୍ରମୋଦଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ କବଳରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଆଣିଥିଲା । ତାଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଇ ପୁଲିସ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି । ତେବେ ରିପୋର୍ଟ ଲେଖାଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏନେଇ ଥାନାରେ କେହି ଅଭିଯୋଗ କରି ନଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ପୁଲିସ ପ୍ରମୋଦଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି । ପ୍ରମୋଦଙ୍କ ଏଭଳି ଆଚରଣ ଓ ମାଡ଼ ଖାଉଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ତାଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts