Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

କଟକ ସହରର ବ୍ୟାପିଲାଣି ଜଣ୍ଡିସ୍ ; କାଠଗଡା ସାହିରେ ୪୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଅଭିଯୋଗ

27/10/2018 at 9:47 AM

କଟକ ୨୭|୧୦: କଟକ ସହରର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳକୁ ବ୍ୟାପିଲାଣି ଜଣ୍ଡିସ  । କେବଳ କାଠଗଡା ସାହିରେ ୪୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ତିତଲି ପ୍ରଭାବରେ ହୋଇଥିବା ଲଗାଣ ବର୍ଷା, ପୁରା କଟକ ସହରକୁ ଜଳବନ୍ଦୀ କରିଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ପାଣି ପାଇପ୍ ଗୁଡିକ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଯାଇଥିବା ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି । ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ତାର ଦାୟିତ୍ବ ଠିକରେ ତୁଲାଇ ନଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଲୋକଙ୍କ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି କଟକ ମହାନଗର ନିଗମ ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ଯନ୍ତ୍ରୀ । ଗତକାଲି ବେଶ୍ କିଛି ସମୟ ଧରି ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହଲ୍ଲାପଟା କରିଛନ୍ତି ଲୋକେ । ତେବେ ସ୍ଥିତି ବିଗୁଡିଥିବା ଦେଖି ଜଣ୍ଡିସ ନିରାକରଣ ପାଇଁ ଅଣ୍ଟା ଭିଡିଛି କଟକ ମହାନଗର ନିଗମ । ଆଜି ସିଏମସି କମିଶନର ସ୍ଥିତି ପରଖିବାକୁ ଯିବେ ।

   Related Posts