scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଓରହାନଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି କି ଜାହ୍ନବୀ ? ପ୍ରଶ୍ନର ଏମିତି ଉତ୍ତର ରଖିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

9/11/2022 at 10:32 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୯/୧୧:ଉଭୟ ସାମାଜିକ ଓ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ଆକ୍ଟ୍ରେସ୍‌ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର । ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ଅନ୍ୟମାନେ ଯେମିତି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା ଲୁଚାନ୍ତି, ଜାହ୍ନବୀ ସେମିତି ନୁହନ୍ତି । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର କିଛି ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ସେ କହିଦିଅନ୍ତି ସାକ୍ଷାତକାରରେ । ଏଇ ଯେମିତି ନିକଟରେ ସେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ନାଁ କରା ବ୍ଲଗର୍‌ ଓରହାନ ଅବାତ୍ରାମଣିଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ।

ବେଶ୍‌ କିଛି ଦିନ ଧରି ଜାହ୍ନବୀ ଓରହାନଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥିଲା । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରେ ପଡ଼ିଥିବ ନିଶ୍ଚୟ । ଏବେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଏ ବାବଦରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ । ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଓରହାନ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଖାସ୍‌ ବନ୍ଧୁ । ତାଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଯେ, ତାଙ୍କୁ ଏଭଳି ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ମିଳିଛି ।

ଜାହ୍ନବୀ ଆହୁରି କହନ୍ତି, ଓରହାନ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଥାଆନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ନିରାପଦ, ସୁରକ୍ଷିତ ଲାଗେ । ମନେହୁଏ ସେ ଯେମିତି ନିଜ ଘରେ ଅଛନ୍ତି । ଓରହାନ ଏଭଳି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ଉପରେ ଆଖିବୁଜି ଭରସା କରାଯାଇପାରିବ ଓ ସବୁ କଥା ସେୟାର କରାଯାଇପାରିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ । ଏଭଳି ବନ୍ଧୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସହଜରେ ମିଳନ୍ତି ନାହିଁ । ତେବେ ଓରହାନ ଓ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କେବଳ ଯେ ବନ୍ଧୁତାରେ ସୀମିତ – ଏହା ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକେ ରାଜି ନୁହନ୍ତି ।

ସମାଲୋଚକଙ୍କ କହିବା କଥା, ଅଧିକାଂଶ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସନ୍ତି । କେବଳ ମୁମ୍ବାଇ ବା ଭାରତରେ ନୁହେଁ ଉଭୟେ ଅନେକ ସମୟରେ ବିଦେଶରେ ବୁଲାବୁଲି କରୁଥିବାବେଳେ ବି ଧରା ପଡ଼ିଛନ୍ତି । ତେବେ ଜାହ୍ନବୀ ଅରହାନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ – ଏହାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପାଠକଙ୍କୁ ଆଉ କିଛି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ।

ଜାହ୍ନବୀ ଅଭିନୀତ ‘ମିଲି’ ଏବେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଛି । ଏଥିରେ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ । ୨୦୧୯ରେ ମୁକ୍ତିପ୍ରାପ୍ତ ସୁପରହିଟ୍‌ ମଲାୟାଲମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ହେଲନ୍‌’ର ରିମେକ୍‌ ହେଉଛି ‘ମିଲି’ । ଶରଣ ଶର୍ମା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏ ଫିଲ୍ମର କଥାବସ୍ତୁ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଉପରେ ଆଧାରିତ ।

   Related Posts