AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ସେନାର ‘ଆତଙ୍କୀ ସଫାଈ ଅଭିଯାନ’; ବଡ଼ଗ୍ରାମରେ ୨ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ

17/01/2023 at 12:45 PM

ଶ୍ରୀନଗର: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ସେନାର ‘ଆତଙ୍କୀ ସଫାଇ ଅଭିଯାନ’ । ଖୋଜି ଖୋଜି ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ସଫା କରୁଛି ସୁରକ୍ଷାବଳ । ବଡ଼ଗ୍ରାମରେ ପୁଣି ଦୁଇ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଛନ୍ତି ଯବାନ ।

କାଶ୍ମୀର ଘାଟିରେ ଲଗାତାର ଟାର୍ଗେଟ୍ କିଲିଂ ବଢୁଛି । ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରକୁ ହତ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ଉପରେ ରୋକ୍ ଲଗାଇବାକୁ ଭାରତୀୟ ସେନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି  ଆତଙ୍କୀ ସଫାଇ ଆଭିଯାନ । ମଙ୍ଗଳବାର ବଡ଼ଗ୍ରାମରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ବେଳେ ସୁରକ୍ଷାବଳ ଓ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ୨ଜଣ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।   

ସୂଚନୀ ଆନୁଯାୟୀ, ବଡ଼ଗ୍ରାମ ଅଦାଲତ ପରିସରରେ ଏହି ଏନକାଉଣ୍ଟର ହୋଇଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଓ ସେନା ଅଧିକାରୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି, ଅଞ୍ଚଳକୁ ଘେରାବନ୍ଦୀ କରି ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ।  

କାଶ୍ମୀର ଏଡିଜିପି ଘଟଣାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ନିହତ ହୋଇଥିବା ୨ ଆତଙ୍କବାଦୀ ହେଉଛନ୍ତି ପୁଲଓ୍ବାମାର ଆରବାଜ୍ ମିର୍ ଓ ସାହିଦ୍ ଶେଖ । ବଡ଼ଗ୍ରାମରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଗାଡ଼ିକୁ ଅଟକାଇ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ବେଳେ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଗୁଳିମାଡ଼ କରିଥିଲେ । ଯବାନଙ୍କ ପାଲଟା ଜବାବରେ ଦୁଇ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହିତ ବିପୁଳ ପିରିମାଣରେ ଗୋଳାବାରୁଦ ଜବତ ହୋଇଛି ।

   Related Posts