ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ବଜାରକୁ ଆସିବ ଜାଗୁଆର୍‌ର ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ କାର୍ ଆଇ-ପେସ୍, ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ହେବ ଲଞ୍ଚ୍

16/10/2020 at 5:33 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୬|୧୦:   ଜାଗୁଆର ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ରୋଭର ନିଜର ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ କାର ଜାଗୁଆର ଆଇ-ପେସ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିବା ନେଇ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି। ଏହି କାର୍ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଲଞ୍ଚ୍ ହେବ । ତେବେ ପରିବେଶକୁ ନଜରରେ ରଖି କମ୍ପାନୀ ଏହି କାର୍ ବଜାରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛି ।

ଏବି ବ୍ରିଟିଶ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ ନିର୍ମାତା ଜାଗୁଆର ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ରୋଭର ଭାରତର ଟାଟା ମୋଟର୍ସର ମାଲିକାନାରେ ରହିଛି । କମ୍ପାନୀ ଅଧିକ ଉନ୍ନତ ଭର୍ସନର କାର୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିବା ନେଇ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି । ଏହାସହ କମ୍ପାନୀ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍ ରୋଭରରେ ଏସୟୁଭି ମଡେଲ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ୍ କରିବ । ଏନେଇ ଜାଗୁଆର ଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍ ରୋଭର ଇଣ୍ଡିଆର ମୁଖ୍ୟ ରୋହିତ ସୂରୀ କହିଛନ୍ତି ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଉଚିତ୍ ଦାମରେ କାର୍ ଯୋଗାଇବ । ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଚାହିଦା ଅନୁସାରେ ସମସ୍ତ ଫିଚର୍ ଦିଆଯାଇଛି । ଆସନ୍ତା ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ୩ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଆଇ-ପେସ୍ ବଜାରକୁ ଆସିଯିବ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ଗୁରୁବାର କମ୍ପାନୀ ଭାରତରେ ଜାଗୁଆର ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ରୋଭରର ଡିଫେଣ୍ଡର ଏସୟୁଭି ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି । ଦୀପାବଳି ଓ ଦଶହରାକୁ ନଜରରେ ରଖି କମ୍ପାନୀ ଏହି କାରର ବଜାର ପ୍ରବେଶ କରିଛି ।

   Related Posts