suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ବୈଷ୍ଣୋ ଦେବୀ ଦରବାରରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍‌, ନୂଆବର୍ଷରେ କଲେ ନୂଆ ଆରମ୍ଭ      

5/01/2023 at 11:40 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୫।୦୧: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍। ୨୦୨୨ ବର୍ଷ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା। ଗୋଟିଏ ପଟେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରଦାରେ ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା ​। ଅନ୍ୟ ପଟେ ଜ୍ୟାକଲିନ ଆଇନର ଜାଲରେ ଧରାପଡିଥିଲେ । କୋର୍ଟର ଚକର କାଟିଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ କୋଣ ସବୁଠାରୁ ବଡ କାହାଣୀ ହୋଇଥିଲା।

ନୂଆ ବର୍ଷରେ ଏକ ନୂଆ ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ ମାଆ ବୈଷ୍ଣୋ ଦେବୀଙ୍କ ଦରବାରରେ ମୁଣ୍ଡ ନୂଆଇଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ଧଳା ସ୍ଵେଟର ସହ କପାଳରେ ତିଲକ ଲଗାଇଥିବା ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ବେକରେ ଏକ ଚୁନି ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଜୟ ମାତା ଦି ଲେଖାଯାଇଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ପୋଜ୍ କରିବା ସମୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି।

ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କ ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ମାମଲାରେ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏପରି ପ୍ରେମରେ ପଡି ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଶିକ୍ଷା ପାଇଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଲା। ପରେ ଜ୍ୟାକଲିନ ସୁକେଶଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ।

   Related Posts