ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଜ୍ୟାକଲିନ୍‌ଙ୍କୁ ଆଶ୍ଵସ୍ତି, ପଟିଆଲା କୋର୍ଟରୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ୍

26/09/2022 at 11:35 AM

୨୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ମାମଲାରେ ହାଜର ହେବା ପାଇଁ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ସୋମବାର ପଟିଆଲା ହାଉସ କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ମାମଲାରେ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ଓକିଲ ଜାମିନ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ। ଜାମିନ ଆବେଦନ ଉପରେ ଅତିରିକ୍ତ ଅଧିବେଶନ ଜଜ୍ ଶୈଲେନ୍ଦ୍ର ମଲିକ ଇଡିଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଲୋଡିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ, ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ଓକିଲଙ୍କ ଅନୁରୋଧ କ୍ରମେ କୋର୍ଟ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ ୫୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ଜାମିନରେ ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀକାଳୀନ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ।

ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ମାମଲାରେ ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଡକାଇଥିଲେ। ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଇକୋନୋମିକ୍ ଅଫେନ୍ସ ୱିଙ୍ଗ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ୧୫ ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ଜାଣିବାକୁ ଗଲେ ନିୟମିତ ଜାମିନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀକାଳୀନ ଜାମିନ ମିଳିଛି। ନିୟମିତ ଜାମିନରେ ବିଚାରପତି କେବଳ ଇଡିରୁ ଉତ୍ତର ମାଗିଛନ୍ତି।

ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟର ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ, ଏହି ସୂଚନା ଆହୁରି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେଲା ଯେ ସୁକେଶ ଏବଂ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସଂଯୋଗ ଅଛି। ଏହା ପରେ ପଟିଆଲା କୋର୍ଟ ଏହି ଘଟଣାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ​​ଏବଂ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ଜ୍ୟାକଲିନ ଆଜି କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ। ଯେ ଇଡିର ଚାର୍ଜସିଟରେ, ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ ମଧ୍ୟ ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଅନୁଗ୍ରହର ଲାଭ ପାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts