ୱେବ୍‌ ସିରିଜ୍‌ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ରଖିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ୍‌, ବଡ ପରଦା ପରେ OTTରେ କରିବେ ଧମାଲ

Published By : Prameya-News7 Bureau | November 20, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୦।୧୧: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍‌ଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର । ଜ୍ୟାକଲିନ୍, ଯିଏ ରୋମାନ୍ସ ଆକ୍ସନରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ କରନ୍ତି ମତୁଆଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର OTT ରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଯାଦୁ ଦେଖାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ନୂଆ ଢଙ୍ଗରେ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେବେ ଏବଂ କେଉଁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଧମାକା କରିବେ ।

wp:html
/wp:html

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମ 'ରାମ ସେତୁ'ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଭିଷେକ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଳାଇବେ। ଏବେ ଅଭିଷେକ ଶର୍ମାଙ୍କ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ୍ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ନୀଲ ନିତିନ ମୁକେଶଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ସିରିଜରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏହି ଆଗାମୀ ସିରିଜର ନାମକୁ ‘ଗ୍ରେଟେଷ୍ଟ ଅଫ୍‌ ଅଲ୍‌ ଟାଇମ୍‌’ (G.O.A.T.) କୁହାଯାଉଛି ।

wp:html
/wp:html

ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ଏହି ସିରିଜ୍ ଜିଓ ସିନେମାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆରମ୍ଭରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ୱେବ ସିରିଜରେ କାଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କେଉଁ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଜି ହୋଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ, ଏହି ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକରେ ସୁଟିଂ ମୁମ୍ବାଇରେ ହେବ। ଆସନ୍ତା ଚାରି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ସହରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ସୁଟିଂ କରାଯିବ।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/virat-broke-down-after-losing-the-world-cup/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/virat-broke-down-after-losing-the-world-cup/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.