suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

TMC ବିଧାୟକ ଜାକିର ହୁସେନଙ୍କ ଘରୁ ୧୧ କୋଟି ଜବତ, ଭୋର ୩:୩୦ରେ ଆୟକର ବିଭାଗର ଚଢଉ

12/01/2023 at 3:51 PM

କୋଲକତା: ଟିଏମସି ବିଧାୟକ ତଥା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଜାକିର ହୁସେନଙ୍କ ଘରୁ ନଗଦ ୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି ଆୟକର ବିଭାଗ । ଏହି ରାଶି ତାଙ୍କ ଘର ସହ ମିଲକୁ ମିଳିଛି । ଆୟକର ବିଭାଗର ଟିମ୍ ଜାକିର ହୁସେନଙ୍କ ଘରେ ଗୁରୁବାର ସକାଳ ୩.୩୦ରୁ ରେଡ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଆୟକର ବିଭାଗର ଟିମ ଜାକିର ହୁସେନଙ୍କ ଘର ସହ ତାଙ୍କ ବିଡି ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ତେଲ ମିଲ୍ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଚଢଉ କରିଛି । ଟିଏମସି ବିଧାୟକଙ୍କ ଦୁଇ ବିଡି ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରୁ ୫.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନଗଦ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଆୟକର ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢଉ କରାଯାଇଛି । ଏହି ସମୟରେ ବଡ଼ ପରିମାଣରେ ନଗଦ ରାଶି ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି ।

ମୁର୍ଶିଦାବାର ଜଞ୍ଜୀପୁର ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ଜାକିର ହୁସେନ ବିଧାୟକ ଅଛନ୍ତି । ସେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ସରକାରରେ ଶ୍ରମ ମନ୍ତ୍ରୀ ରହିଥିଲେ । ଅନ୍ୟ ଜଣ ଆୟକର ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଧାୟକ ହୁସେନଙ୍କ ଘରୁ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ନଗଦ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଏହାସହ ଚାଉଳ ଏବଂ ଅଟା ମିଲରୁ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ହୁସେନଙ୍କ ବିଡି କାରଖାନା ପରିଚଳନା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ସଂସ୍ଥାର ମାଲିକ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଟିଏମସି ବିଧାୟକ ଦାବି ଯେ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ପାରିଶ୍ରମିକ ଦେବା ପାଇଁ ଏହି ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଟଙ୍କାର ସମସ୍ତ ଦସ୍ତାବିଜ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts