ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ବିଗ୍‌ ବିଙ୍କ ପାଇଁ ଇଶାନ୍‌ଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ୍‌ରେ ମିଳିଥିଲା ଆଡମିଶନ୍‌, ଖୁଲାସା କଲେ ଅଭିନେତା

13/10/2022 at 2:36 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୩।୧୦: ବଲିଉଡର ଶେହନଶା ଅମିତାଭ୍‌। ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କର ୮୦ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ସାଧାରଣ ମଣିଷଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବଲିଉଡ ତାରକାମାନେ ବିଗ୍ ବିଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ। କିଛି ତାରକା ତାଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ କେହି ଜଣେ ଭିଡିଓ ସହିତ ଅନେକ କଳାକାର ଅମିତାଭଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ପୁରୁଣା ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ, ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ଭାଇ ତଥା ଅଭିନେତା ଇଶାନ ଏପରି ଏକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ନେଇ ଚାରିଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।  

ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି କି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କେବଳ ବଲିଉଡର ଶେହନଶା ହିଁ ନୁହନ୍ତି ବରଂ ହୃଦୟର ସମ୍ରାଟ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସେ ଛୋଟ ଥିଲେ, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ସେ ସ୍କୁଲରେ ଆଡମିଶନ ପାଇଥିଲେ ।“ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ, ସେହି ସମୟରେ ମୋ ମା (ନୀଲିମା ଆଜିମ) ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଥିଲେ । ବଚ୍ଚନ ଜୀ ନିଜେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧିକାରୀ ତଥା ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ବଡ ହେବା ପରେ ମୁଁ ଏହା ବିଷୟରେ ବହୁତ ପରେ ଜାଣିଲି ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଇଶାନ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ଏକ ଆଇକନ୍ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି । ବିଗ୍ ବି ପାଇଁ ତାଙ୍କର କେବଳ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା ଅଛି। ସେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଇଶାନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଉପଲକ୍ଷେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅମିତାଭଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏହି ବିଷୟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

   Related Posts