oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଓଡିଶା ଗ୍ରାମ୍ୟବ୍ୟାଙ୍କର ମ୍ୟାନେଜର ମୃତ, ଗୁରୁତର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ସୂଚନା, ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଲାଗୁ ହେଲା ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି
  • ||
  • ଅଗ୍ନିଶ୍ଵର ମନ୍ଦିର ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲେ ପୂଜକ, ସିଂହଦ୍ୱାର ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଲା ପୋଲିସ୍‌
  • ||
  • ଅରୁଣାଚଳ ପ୍ରଦେଶ: ତଓ୍ୱାଙ୍ଗରେ ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍, ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ଲୁଗା ଶୁଖାଇବା ହେଲା କାଳ, ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ଭିଜୁଛି ସାରା ରାଜ୍ୟ, ଭଦ୍ରକରେ ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ ବର୍ଷା
  • ||
  • ବାରାମୁଲ୍ଲାରେ ଶୋପିଆନ୍‌ରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିପାତ, ମୁଲୁରେ କମ୍ୱିଂ ଜାରି
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା IPS ଅଧିକାରୀ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ, ନୀତିଶ୍ କହିଲେ ଏହା ଠିକ୍‌ ନୁହେଁ…

3/08/2020 at 11:36 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩।୦୮ : ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେକା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଇତିମଧ୍ୟରେ ଏକାମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି । କିନ୍ତୁ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନୂଆ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ବିହାର ପୋଲିସ ଅଫିସର ମୁମ୍ବାଇରେ ହଟହଟା ହେବାକୁ ପଡିଛି ।  ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପାଟନା ଏସପି ବିନୟ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ୧୪ ଦିନ ପାଇଁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରଖାଯାଇଛି। ଏସପି ତିୱାରୀ ରବିବାର ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ପୂର୍ବରୁ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଟିମ୍‌ ସହିତ ତାଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏସପି ବିନୟ ତିୱାରୀ ତାଙ୍କ ଟିମ୍‌ ସହିତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଜଣେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଥିଲେ। ଠିକ୍‌ ଏହି ସମୟରେ, ବିଏମ୍‌ସି ଦଳ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଏସପିଙ୍କୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ହାତରେ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଲେଖାଥିବା ଷ୍ଟାମ୍ପ୍ ମଧ୍ୟ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏମାନେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଆଦେଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ , ଏସ୍‌ପି କାହା ସହିତ ମିଶି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏଠାରୁ ଗୋଟେ କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ, ଏବେ କୌଣସି ଯାଞ୍ଚରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସର ସାମିଲ ହେବେନାହିଁ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ କରିବା ନେଇ ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏସ୍‌ପି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯାହା ହୋଇଛି, ତାହା ଠିକ୍‌ ନୁହେଁ ।

ବିହାର ଡିଜିପି ଗୁପ୍ତେଶ୍ବର ପାଣ୍ଡେ ମଧ୍ୟ ଏସପିଙ୍କ ହାତରେ ଲାଗିଥିବା ଷ୍ଟାମ୍ପର ଫଟୋ ଟ୍ବିଟ କରିଛନ୍ତି। ଗୁପ୍ତେଶ୍ୱର ପାଣ୍ଡେ ଏକ ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏମାନେ ବିହାର କ୍ୟାଡର ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ବିନୟ ତିୱାରୀ । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଏହି ଅଧିକାରୀଜଣଙ୍କ ସରକାରୀ ଗସ୍ତରେ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ସେ, ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜବରଦସ୍ତ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରଖାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ଏଠାରୁ ବାହାରି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ମୁଁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଡିଜିପିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବି ।

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିଏମସି ଟିମ୍‌ ମୁମ୍ବାଇର ଗୋରେଗାଓଁ ପୂର୍ବ, ଏସଆରପିଏଫ ଗ୍ରୁପ -୮ ର ଅଫିସର୍ସ ରେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ଏସପି ବିନୟ ତିୱାରୀଙ୍କୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts