IPS ଅଧିକାରୀ ସଜ୍ଜନାର ଅମିତାଭ୍‌ଙ୍କୁ କଲେ ଅନୁରୋଧ, କହିଲେ-ଠକ କମ୍ପାନୀକୁ ସହଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

Published By : Prameya-News7 Bureau | April 01, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୧।୦୪: ବରିଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ବିସି ସଜ୍ଜନାର। ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିଏସ୍‌ଆରସିଟିସିର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ 'ଫ୍ରଡ' କମ୍ପାନୀ ସହ ଜଡିତ ନହେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଏକ ଟ୍ଵିଟ୍‌ରେ ସେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏମ୍ୱେ ବିଜ୍ଞାପନରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କୁ ନମ୍ରତାର ସହ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେ ଏମ୍ୱେ ଭଳି ଫ୍ରଡ କମ୍ପାନୀର ସହଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଏମ୍ୱେ ହେଉଛି ଏକ ଆମେରିକୀୟ-ଆଧାରିତ କମ୍ପାନୀ। ଯାହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଘରର ଯତ୍ନ ଉତ୍ପାଦ ସହିତ ଜଡିତ ପ୍ରଡକ୍ଟ ଗୁଡିକ ବିକ୍ରି କରେ। ଗତ ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲରେ କମ୍ପାନୀ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ (ଇଡି) ଦ୍ୱାରା ଏକ "ମଲ୍ଟି ଲେଭଲ୍ ମାର୍କେଟିଂ ସ୍କାମ"ର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାର ମୂଳ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଏହାର ଉତ୍ପାଦ ବିକ୍ରୟ କରିବା ନୁହେଁ ବରଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହାର ଗେଟ୍-ରିଚ୍ ଯୋଜନାର ସଦସ୍ୟ ଭାବରେ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରିବା।

ଇଡି ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ଯେ କମ୍ପାନୀ ପିରାମିଡ୍ ସ୍କାମ ଚଳାଉଛି ଏବଂ ୭୫୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ସମ୍ପତ୍ତି ସଂଲଗ୍ନ କରିଛି। ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ୨୦୨୧ ମସିହାରେ ଏମ୍ୱେ ପାଇଁ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ଭାବେ ନାମିତ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ନ୍ୟୁଟ୍ରିଲାଇଟ୍ ପରିସରର ଉତ୍ପାଦକୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.