ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ଆଇପିଏଲ ମିନି ଅକ୍ସନ ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ଏବଂ ତାରିଖ ଘୋଷଣା, ତୁର୍କୀରେ ନୁହେଁ ଏବେ ଏଠି ହେବ ଆୟୋଜନ

9/11/2022 at 10:43 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଇପିଏଲର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ୱର ୨୩ରେ କୋଚିରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ । ଏହାକୁ ଆସନ୍ତା ସଂସ୍କରଣ ପୂର୍ବରୁ ଆଇପିଏଲର ମିନି ଅକ୍ସନ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହୁଯାଉଛି । ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ବୁଧବାର ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ତୁର୍କୀର ଇସ୍ତାମବୁଲ, ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ, ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମୁମ୍ୱାଇ ଏବଂ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମଧ୍ୟରୁ ଯେକୌଣସି ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଏହାର ଆୟୋଜନ କରାଯିବା ବୋଲି ଖବର ଆସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏହି ମିନି ଅକ୍ସନ ଆୟୋଜନ ପାଇଁ କେରଳର ଉପକୂଳିଆ ସହର ଚୋକିକୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି।

ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି, ଲଜିଷ୍ଟିକ ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ତାରିଖକୁ ନଜରରେ ରଖି କୋଚି ସବୁଠୁ ଉପଯୁକ୍ତ ବିକଳ୍ପ ଅଟେ । ପୂର୍ବ ନିଲାମୀର ବିପରୀତରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ କମ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଲାମୀରେ ସାମିଲ କରାଯିବ । ନଭେମ୍ୱର ୧୫ ସୁଦ୍ଧା ରିଟେନ୍ ରଖିବାକୁ ଥିବା ଖେଳାଳିଙ୍କ ସୂଚୀ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ସବୁ ପ୍ରାଞ୍ଚାଇଜଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ଏହାସହ ୨୦୨୩ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଥିବା ରାଶିକୁ ୯୦ କୋଟିରୁ ବଢାଇ ୯୫ କୋଟି ଟଙ୍କା କରାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ନିଲାମୀ ଜରିଆରେ ଅନେକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ନିଜ ଟିମର ଖେଳାଳି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ଜଣାପଡୁଛି ।

   Related Posts