scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଆଇପିଏଲ ମିନି ଅକ୍ସନ ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ଏବଂ ତାରିଖ ଘୋଷଣା, ତୁର୍କୀରେ ନୁହେଁ ଏବେ ଏଠି ହେବ ଆୟୋଜନ

9/11/2022 at 10:43 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଇପିଏଲର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ୱର ୨୩ରେ କୋଚିରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ । ଏହାକୁ ଆସନ୍ତା ସଂସ୍କରଣ ପୂର୍ବରୁ ଆଇପିଏଲର ମିନି ଅକ୍ସନ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହୁଯାଉଛି । ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ବୁଧବାର ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ତୁର୍କୀର ଇସ୍ତାମବୁଲ, ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ, ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମୁମ୍ୱାଇ ଏବଂ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମଧ୍ୟରୁ ଯେକୌଣସି ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଏହାର ଆୟୋଜନ କରାଯିବା ବୋଲି ଖବର ଆସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏହି ମିନି ଅକ୍ସନ ଆୟୋଜନ ପାଇଁ କେରଳର ଉପକୂଳିଆ ସହର ଚୋକିକୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି।

ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି, ଲଜିଷ୍ଟିକ ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ତାରିଖକୁ ନଜରରେ ରଖି କୋଚି ସବୁଠୁ ଉପଯୁକ୍ତ ବିକଳ୍ପ ଅଟେ । ପୂର୍ବ ନିଲାମୀର ବିପରୀତରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ କମ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଲାମୀରେ ସାମିଲ କରାଯିବ । ନଭେମ୍ୱର ୧୫ ସୁଦ୍ଧା ରିଟେନ୍ ରଖିବାକୁ ଥିବା ଖେଳାଳିଙ୍କ ସୂଚୀ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ସବୁ ପ୍ରାଞ୍ଚାଇଜଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ଏହାସହ ୨୦୨୩ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଥିବା ରାଶିକୁ ୯୦ କୋଟିରୁ ବଢାଇ ୯୫ କୋଟି ଟଙ୍କା କରାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ନିଲାମୀ ଜରିଆରେ ଅନେକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ନିଜ ଟିମର ଖେଳାଳି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ଜଣାପଡୁଛି ।

   Related Posts