scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସ୍ବାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଚଳାଉଥିଲା ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ରାକେଟ୍, ଏମିତି ଖୋଲିଲା ରହସ୍ୟ

9/02/2020 at 4:09 PM

ଭୋପାଳ ୯।୨: ଭୋପାଳ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଅନ୍ତରାଜ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ରାକେଟ୍ ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି । ଏକ ରେଲଓ୍ବେ ଷ୍ଟେସନରୁ ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଶା ଔଷଧ ସହ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ମହିଳାଙ୍କ ନିକଟରୁ ପ୍ରାୟ ୧୩ ଗ୍ରାମର ଏମଡିଏମଏ ଡ୍ରଗ୍ସ ଜବତ କରିଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ।

ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଏକ ଟିମ୍ ଭୋପାଳ ହବିବଗଞ୍ଜ ରେଲଓ୍ବେ ଷ୍ଟେସନରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାର ପାଇଁ ଆସୁଥିବା ସମୟରେ ରେଲଓ୍ବେ ଷ୍ଟେସନ ପାର୍କିଂରୁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଗିରଫ ମହିଳାଙ୍କ ନାଁ ରେହାନା ଖାନ୍ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇର ଡୋଙ୍ଗରି ଅଞ୍ଚଳର । ମହିଳାଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ନାଁ ସଲିମ୍ ଖାନ୍ । ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି । ସଲିମ୍ ମଧ୍ୟ ନିଶା କାରବାରରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିଲେ । ସ୍ବାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେ ନିଶା ବ୍ୟବସାୟରେ ପାଦ ରଖିଥିଲେ । ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଧନ୍ଧା ନିଜେ ସମ୍ଭାଳୁଥିବା ମଧ୍ୟ ସେ କହିଥିଲା ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗିରଫ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କର ବାହାର ରାଜ୍ୟରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ରାକେଟ୍ କାରବାର ଚାଲିଥିଲା । ଜବତ ଡ୍ରଗ୍ସର ମୂଲ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବଜାରରେ ୧୩ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଯେଉଁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ତାର ଚାହିଦା ଯୁବବର୍ଗ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ ରହିଛି ।

   Related Posts