ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ପୁରୀରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ “ଆନ୍ତ‍ଃବିଦ୍ୟାଳୟ ବାଳକ ଓ ବାଳିକା ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ”, ସାମିଲ୍ ହେବେ ୧୮ଟି ଦଳ

11/10/2022 at 11:16 PM

ପୁରୀ: ପୁରୀ ତାଳବଣିଆ ସ୍ଥିତ ସ୍ପୋର୍ଟସ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ଠାରେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ଜିଲ୍ଲା “ଆନ୍ତ‍ଃବିଦ୍ୟାଳୟ ବାଳକ ଓ ବାଳିକା ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ” ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପ୍ରଥମେ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ବ୍ଲକ୍ ମାନଙ୍କରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ଫୁଟବଲ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ବଛା ବଛା ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନେଇ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ୧୧ ଟି ବ୍ଲକ ଓ ପୁରୀ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟିର ସମୁଦାୟ ୧୨ଟି ବାଳକ ଓ ୬ ଟି ବାଳିକା ଟିମକୁ ମିଶାଇ ସମୁଦାୟ ୧୮ ଟି ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଛି।

ଏଥିରେ ଜିଲ୍ଲାର ୧୮୦ ଜଣ ବାଳକ ଓ ୯୦ ଜଣ ବାଳିକା ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଏହାକୁ ୩୫ ଜଣ ବରିଷ୍ଠ କ୍ରୀଡା ଶିକ୍ଷକ ପରିଚାଳନା କରିବେ। ଫୁଟବଲ ଖେଳକୁ ଜନ ଆଦୃତ କରିବା ପାଇଁ ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ୧୦ଟା ସମୟରେ କ୍ରୀଡାବିତ୍ ମାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଠାରୁ ବାହାରି ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ମଶାଲ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ବାହାରିବ। ପୁରୀ ବିଧାୟକ ଜୟନ୍ତ କୁମାର ଷଡଙ୍ଗୀ ଓ ଜୀବନ ବିନ୍ଦୁ ସଂଯୋଜକ ଶୁଭାଶିଷ ଖୁଣ୍ଟିଆ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଉଦଘାଟନ କରିବେ। ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ୬ ଦିନ ଧରି ଚାଲିବ ବୋଲି ଆୟୋଜିତ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। 

   Related Posts