oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ଲୁଗା ଶୁଖାଇବା ହେଲା କାଳ, ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ଭିଜୁଛି ସାରା ରାଜ୍ୟ, ଭଦ୍ରକରେ ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ ବର୍ଷା
  • ||
  • ବାରାମୁଲ୍ଲାରେ ଶୋପିଆନ୍‌ରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିପାତ, ମୁଲୁରେ କମ୍ୱିଂ ଜାରି
  • ||

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆସିବ ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ, କମ୍ପାନୀ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ଫିଚର୍ସ

13/01/2022 at 10:47 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩।୦୧ : ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଯୁଗ ଚାଲିଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖିବ କିଏ ହ୍ବାଟ୍ସଆପ୍‌ ତ ଆଉ କିଏ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ବ୍ୟସ୍ତ । କିନ୍ତୁ ଏବେ ପ୍ରାୟତଃ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଅଛି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ । କାହିଁକି ନା ସମସ୍ତେ ସେହି ଆପରେ ଫଟୋ ଉଟାଇବା ସହ ଭିଡିଓ ଓ ଚାଟିଂ ମଧ୍ୟ କରି ପାରୁଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ନୂଆ ଫିଚର୍ସ ଆଣିଥାଏ । ତେବେ କମ୍ପାନୀର ଏହି ପ୍ରୟାସ ହେଉଛି ଯେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ସହଜ କରିଥାଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ଲୋକପ୍ରିୟତା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ନିଜକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ରଖିବା ନେଇ, କମ୍ପାନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଫିଚର୍ସ ଆଣିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି । ଏହି ଫିଚର୍ସ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖାସ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କାରଣ ଏହି ଫିଚର୍ସରେ ୟୁଜର୍ସମାନର ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଗ୍ରୀଡକୁ ଏଡିଟ୍ କରିପାରିବେ। ତେବେ କମ୍ପାନୀର ଏହି ଫିଚର୍ସ  କ’ଣ ଏବଂ ଏଥିରୁ ଆପଣକୁ ଏଥିରୁ କଣ ଫାଇଦା ମିଳିବ  ତାହା ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ତେବେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ମେଟା ମାଲିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଗ୍ରୀଡ ଏଡିଟ୍ ଫିଚର୍ସ ଉପରେ କାମ କରୁଛି। ଏହାର ପରୀକ୍ଷା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଛି । ଏହାର ଟେଷ୍ଟିଙ୍ଗ ଶେଷ ହେବା ପରେ, ସମସ୍ତ ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ରିଲିଜ୍‌ କରାଯିବ । ଏହି ଫିଚର୍ସ ଦ୍ବାରା ନିଜ ନିଜର ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ଗ୍ରୀଡ ଏଡିଟ୍‌ କରିପାରିବେ । ତାହା ହେଉଛି, ତୁମେ ତୁମର ପୋଷ୍ଟକୁ ପୁନଃ ସଜାଇ ପାରିବେ । ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମର ପୋଷ୍ଟକୁ କେଉଁ ଭାବରେ ରଖିବ ତାହା ତୁମ ଅନୁସାରେ ରଖିବ । ଏହା ଫଳରେ ତୁମ ପସନ୍ଦିଦା ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ସ୍କ୍ରୋଲ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ  ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ପିଚର୍ସକୁ ଆକ୍ଟିଭ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ହେଲେ ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସେଟିଙ୍ଗକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ । ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସେକ୍ସସନକୁ ଯାଇ ପର୍ସନାଲ ଇନଫରମେସନ ସେଟିଙ୍ଗରେ ଗ୍ରୀଡ୍ ଏଡିଟ୍ କରିବାର ଅପସନ ପାଇବେ । ସେଠାକୁ ଯାଇ ୟୁଜର୍ସମାନେ ସେମାନଙ୍କର ହିସାବରେ ଗ୍ରୀଡ ଅନୁସାରେ ବ୍ୟବହାର କରି ପାରିବେ ।

   Related Posts