Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଗ୍ଲେମରସ ଜୀବନଶୈଳୀ ପାଇଁ ମଡେଲଙ୍କୁ ଗୁଳିମାରି ହତ୍ୟା

29/09/2018 at 11:59 AM

ବାଗଦାଦ ୨୯|୯: ଦେହରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଟାଟୁ କରୁଥିଲେ ସେ । ଚୁଟିର ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ବଦଳାଇଥିଲେ । ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ରଙ୍ଗ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଫଟୋ ଉଠାଇ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅପଲୋଡ୍ କରୁଥିଲେ । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ୨୭ଲକ୍ଷ ଫଲୋଅର ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଆଉ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ନେଇ ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବି ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଗତକାଲି ଇରାକର ରାଜଧାନୀ ବାଗଦାଦ ସହରର ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କ କାର୍ ଭିତରୁ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଗୁଳିମାଡ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି ।
ତାଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀକୁ ବାଗଦାଦର କିଛି ମୌଳବାଦୀ ନାପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ମାରିବାକୁ ପୂର୍ବରୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ।କିନ୍ତୁ ତାରା ନିଜ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିନଥିଲେ । ଫଳରେ ଗତକାଲି ସେ ମୌଳବାଦୀଙ୍କ ଗୁଳିମାଡର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପ୍ରଚାରିତ ହେବା ପରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମୌଳବାଦୀଙ୍କୁ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି । ଜଣେ ଯୁବତୀ ତା ନିଜ ଶୈଳୀରେ ବଞ୍ଚିବାରେ କଣ ଅସୁବିଧା ଥିଲା ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଛି ।
ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଥିବା କହିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସକୁ ବିଶେଷ ସଫଳତା ମିଳିବ ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାରାଙ୍କ ଫଲୋଅରମାନେ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

   Related Posts