oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପିଏଫଆଇ ଉପରେ ଲାଗିଲା ୫ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ଆତଙ୍କବାଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ମାଆ ବିରଜାଙ୍କ ପୀଠରେ ଚାଲିଛି ନବଦିନାତ୍ମକ ପୂଜା, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରଥଟଣା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ନବରାତ୍ରର ତୃତୀୟ ଦିନ, ମନ୍ତ୍ରଧ୍ୱନୀ ଓ ଚଣ୍ଡୀପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ଝଙ୍କଡ଼ ପୀଠ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ସହରରେ ପଶିଲେ ୩ ହାତୀ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||

ଭ୍ୟାକସିନ ନେଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିଖବର: ଫ୍ଲାଇଟ୍ ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂରେ ସ୍ପେଶାଲ ରିହାତି

23/06/2021 at 2:50 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୦୬ : ସମଗ୍ର ଦେଶରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ମଧ୍ୟରେ ଇଣ୍ଡିଗୋ (ଇଣ୍ଡିଗୋ ସ୍ପେଶାଲ ଅଫର) ବିମାନ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ଆଣିଛି। ଇଣ୍ଡିଗୋ ଆଜିଠାରୁ Vaxi Fare ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ କମ୍ପାନୀ ଟୀକାକରଣ କରୁଥିବା ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ରିହାତି ସୁବିଧା ଦିଆଯାଉଛି। କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ଯେଉଁ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟିକା ମିଳିଛି ଏବଂ ସେମାନେ ଯେକୌଣସି ମାର୍ଗରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଟିକେଟ ବୁକିଂ କରିବେ ସେମାନଙ୍କୁ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ଦିଆଯିବ।

ଇଣ୍ଡିଗୋ ଟ୍ୱିଟ କରି ଏହି ଅଫର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି। କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ Vaxi Fare ର ଲାଭ କେବଳ ସେହି ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଯେଉଁମାନେ ଅତି କମରେ ଟୀକାକରଣର ପ୍ରଥମ ଡୋଜ ନେଇଛନ୍ତି। ତାଛଡା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଟୀକାକରଣର ଏକ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଯଦି କେହି ମିଥ୍ୟା କହି ଏହି ଯୋଜନାର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତି, ତେବେ ଯଦି ଚେକ୍ ଇନ୍ କାଉଣ୍ଟରରେ ଧରାଯାଏ, ତେବେ ବକେୟା ଭଡା ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଫି ଜମା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଇଣ୍ଡିଗୋ ୱେବସାଇଟରୁ ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ ମଧ୍ୟ ଜରୁରୀ।

ବିମାନ ସେବା କମ୍ପାନୀ ବୟାନରେ କହିଛି ଯେ ଏହି ରିହାତି ବେଶ ଶୁଳ୍କ ଉପରେ ଦିଆଯିବ ଏବଂ ଏହି ରିହାତି କେବଳ ସୀମିତ ବର୍ଗରେ ଉପଲବ୍ଧ। ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଏହି ରିହାତି ଟୀକାକରଣ କରିଥିବା ୧୮ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ବୟସ୍କଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ବୁକିଂ ସମୟରେ ଭାରତରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଦେଶରେ କୋଭିଡ ଟିକାର ଅତି କମରେ ଗୋଟିଏ ଡୋଜ ନେଇଛନ୍ତି।ବୟାନରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯେଉଁ ଯାତ୍ରୀମାନେ ବୁକିଂ ସମୟରେ ରିହାତି ପାଇଛନ୍ତି, ସେମାନେ ବିମାନବନ୍ଦର ଚେକ୍ ଇନ୍ କାଉଣ୍ଟରରେ ଏବଂ ବୋର୍ଡିଂ ଗେଟ୍ ଠାରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା କୋଭିଡ ଟୀକାକରଣର ଏକ ବୈଧ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଖାଇବାକୁ ପଡିବ। ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯାତ୍ରୀ ଆରୋଗ୍ୟ ସେତୁ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ବିମାନବନ୍ଦର ଚେକ୍ ଇନ୍ କାଉଣ୍ଟର / ବୋର୍ଡିଂ ଗେଟରେ ଟୀକାକରଣ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇ ପାରିବେ।

ଇଣ୍ଡିଗୋ ମୁଖ୍ୟ ରଣନୀତି ଏବଂ ରାଜସ୍ୱ ଅଧିକାରୀ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ବଡ ବିମାନ ସେବା କମ୍ପାନୀ ହୋଇଥିବାରୁ ଜାତୀୟ ଟୀକାକରଣ ଅଭିଯାନ ପାଇଁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରି ଏହି ଅଭିଯାନରେ ସହଯୋଗ କରିବା ଆମର ଦାୟିତ୍ୱ।

   Related Posts