AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଜଟଣୀ କନ୍ତିଆରେ ଫୁଟିଲା ବୋମା, ବ୍ୟବସାୟୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲୁଛି ଗୋପାଳ ଗୁମର, ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଚାଲିଛି ମାରାଥନ ଜେରା
  • ||
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

ସିଙ୍ଗାପୁରରେ ଭାରତୀୟ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିଦେଶୀ ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ; ମିଳିପାରେ ମୃତ୍ୟୁ ଦଣ୍ଡ

19/01/2019 at 3:52 PM

ସିଙ୍ଗାପୁର ୧୯/୧ : ସିଙ୍ଗାପୁରରେ ଜଣେ ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ଯୁବକଙ୍କ ନାଁ ଏମ. କୃଷ୍ଣନ | ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ନା ହେଲା ମଲ୍ଲିକ ବେଗ ରହମାନସା | ତାଙ୍କ ବୟସ ୪୦ ବର୍ଷ | ବୁଧବାର ରାତିରେ କ୍ରିଷ୍ଣନ ମଲ୍ଲୀକାଙ୍କ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହେଉଥିଲା | ଉଭୟ ଏକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ | କ୍ରିଷ୍ଣନ ମଲ୍ଲୀକାଙ୍କ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପୋଲିସ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲା |

ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିଥିଲେ | ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇ ଡକାଯାଇଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ସେତେବେଳେ ମଲ୍ଲୀକା ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିଲେ | ପୋଲିସ ମଲ୍ଲୀକାଙ୍କୁ ସଂଗେସଂଗେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା | ଡାକ୍ତର ସେଠାରେ ମଲ୍ଲୀକାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ଘଟଣା ପରେ କୃଷ୍ଣନ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଖୋଜାଖୋଜି କରି କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ କ୍ରିଷ୍ଣନକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା |

କୃଷ୍ଣନର ମକଦ୍ଦମା ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଓକିଲ ରାଜି ହେଉନାହାନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଆଜି ଜାମିନ ମିଳିଛି | ସିଙ୍ଗାପୁରର ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ପୋଲିସ ଡିଭିଜନ ତାଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ପଚରାଉଚୁରା କରୁବ | ସେ ଦୋଷୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଦଣ୍ଡ ମିଳିପାରେ | ମାମଲାର ପରବର୍ତୀ ଶୁଣାଣି ଜାନୁଆରୀ ୨୫ ତାରିଖରେ ହେବ ବୋଲି କୋର୍ଟ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି |

   Related Posts