Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ହକି ମହାକୁମ୍ଭ : ୧୮ ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ ଘୋଷଣା, ହରମନ୍‌ପ୍ରୀତ୍‌ ସିଂହ ଅଧିନାୟକ, ଅମିତ ରୋହିତଦାସ ଉପ-ଅଧିନାୟକ

23/12/2022 at 12:31 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର /ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ପାଖେଇ ଆସୁଛି ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ୧୮ ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ ଘୋଷଣା କରିଛି ହକି ଇଣ୍ଡିଆ । ହରମନ୍‌ପ୍ରୀତ୍‌ ସିଂହଙ୍କୁ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଅଧିନାୟକ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇ ଥିବା ଅମିତ ରୋହିତଦାସଙ୍କୁ ଉପ ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ୱ । ତେବେ ୧୮ ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି ଓଡିଶାର ନିଲମ ସଞ୍ଜୀବ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୨୩ ଜାନୁଆରୀ ୧୩ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ । ଓଡିଶାର ଭୁବନେଶ୍ୱର ଓ ରାଉରକେଲା ସହରରେ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳାଯିବ । ଗୋଟିଏ ପଟେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳାଯିବ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜୋରସୋର ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ୧୮ ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ ଘୋଷଣା କରିଛି ହକି ଇଣ୍ଡିଆ । ତେବେ ଏହି ୧୮ ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ରେ ହରମନ୍‌ପ୍ରୀତ ସିଂହଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ଅମିତ ରୋହିତ ଦାସଙ୍କୁ ଉପ-ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି ।

ତେବେ ଘୋଷଣା ହୋଇଥିବା ଟିମ୍‌ରେ – କ୍ରିଷ୍ନା ବାହାଦୂର ପାଠକ, ଶ୍ରୀଜେସ୍‌ ପାରାଟ୍ଟୁ ରଭିନ୍ଦ୍ରନ, ଜମନପ୍ରିତ୍‌ ସିଂହ, ସୁରେନ୍ଦର କୁମାର, ହରମନ୍‌ପ୍ରୀତ ସିଂହ ( ଅଧିନାୟକ), ଭରୁଣ କୁମାର, ଅମିତ ରୋହିତ ଦାସ (ଉପ-ଅଧିନାୟକ), ନୀଲମ ସଂଞ୍ଜୀପ, ମନ୍‌ପ୍ରୀତ ସିଂହ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ସିଂହ, ନୀଳକଣ୍ଠ ଶର୍ମା, ଶମ୍‌ସେର୍‌ ସିଂହ, ବିବେକ୍‌ ସାଗର ପ୍ରସାଦ, ଆକାଶଦୀପ ସିଂହ, ମନ୍‌ଦୀପ ସିଂହ, ଲଲିତ କୁମାର ଉପାଧ୍ୟାୟ, ଅଭିଷେକ, ଶୁଖଜୀତ୍‌ ସିଂହ, ରାଜକୁମାର ପାଲ୍‌, ଜୁଗ୍‌ରାଜ୍‌ ସିଂହ  

   Related Posts