ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଷ୍ଟେସନରେ ଗହଳିକୁ କରୋନା ବ୍ରେକ୍, ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକେଟ ୫ ଗୁଣା

17/03/2020 at 3:50 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୭|୦୩:  କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ଓ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଭିଡ କମ କରିବା ପାଇଁ ରେଳବାଇ ପକ୍ଷରୁ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି। ଦେଶର ୨୫୦ରୁ ଅଧିକ ରେଲଓ୍ୱେ ଷ୍ଟେସନରେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକେଟର ଦାମ ୧୦ ଟଙ୍କାରୁ ୫୦ ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି। ମୁମ୍ବାଇ, ଅହମ୍ମଦାବାଦ, ରତଲାମ, ରାଜକୋଟ, ଭାବନଗର ଆଦି ଷ୍ଟେସନରେ ଏହି ନିୟମ ଲାଗୁ କରାଯାଇଛି।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରତଲାମ ଷ୍ଟେସନରେ ଟ୍ରେନରେ ଏସି କୋଚର ତାପମାତ୍ରା ୨୫ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ ରଖିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ କମ୍ବଳ ଆବଶ୍ୟକ ନହେବା ପାଇଁ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇତିଲା। ରବିବାରଠାରୁ ଇନ୍ଦୋର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରେନ କୋଚର ପରଦାକୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏବେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ କେବଳ ତକିଆ ଓ ଚଦର ଦିଆଯାଉଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ମାରାତ୍ମକ କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଦେଶରେ ୩ଜଣ ପ୍ରାଣ ହରାଇ ସାରିଛନ୍ତି। ୧୩୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ସଂକ୍ରମିତ ହେବାସହ ୧୫ଟି ରାଜ୍ୟକୁ ଏହା କବଳିତ କରିଛି।

   Related Posts