oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ, ୧୫ରେ ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲୀ: ପଦ୍ମାବତୀ ଟ୍ରଲରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା, ୧୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୧୦ ଧୀବର
  • ||

ଭାରତୀୟ ନୌସେନା ଓ ଓଡ଼ିଶା ଭେଟେରାନ୍ସ କ୍ଲବର ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମରେ ପ୍ରାଚୀ ନଦୀରେ ନୌଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ

17/10/2021 at 8:00 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୭/୧୦ : ଭାରତୀୟ ନୌସେନା ଓ ଓଡ଼ିଶା ଭେଟେରାନ୍ସ କ୍ଲବର ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମରେ ପ୍ରାଚୀ ନଦୀରେ ନୌଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି । ସ୍ୱାଧୀନତାର ଅମୃତ ମହୋତ୍ସବ ଓ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳନ ଅବସରରେ ଆସନ୍ତା ୧୮.୧୦.୨୧ ତାରିଖ ସୋମବାର ଏବଂ ୧୯.୧୦.୨୧ ତାରିଖ, ମଙ୍ଗଳବାର ଦୁଇଦିନ ଧରି ଏହି ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି । ନୌସେନାର ସେବା ରହିତ ଯବାନମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯେମିନି ବୋଟରେ ଏହି ଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଯେହେତୁ ସବୁ ଜାଗାରେ ପାଣିର ଅଭାବ ରହିଛି, ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ବୋଟକୁ ଟ୍ରକ ଯୋଗେ ଆଗକୁ ନିଆଯାଇ ପୁଣି ଜଳାଯାତ୍ରା କରାଯିବ । ନୌସେନାର ଗୋଟିଏ ଏକ୍ସଟ ପାର୍ଟି ସାଙ୍ଗରେ ରହିବେ ସେମାନେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସାହାଯ୍ୟ ଯୋଗାଇଦେବେ ।

ଏହି ଉଦ୍ୟମରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରୀତ ହୋଇ ପ୍ରାଚୀ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଏଥିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ପ୍ରାଚୀ ପରିକ୍ରମା ଚାରିଟେବଲ ଟ୍ରଷ୍ଟ, ପ୍ରାଚୀ ସୁରକ୍ଷା ସମିତି,କାକଟପୁର ଓ ପ୍ରାଚୀ ପ୍ରଜ୍ଞା ପରିଷଦ , କୁରାଙ୍ଗସାସନ ଇତ୍ୟାଦି ଏଥିରେ ସହଯୋଗୀ ଅଛନ୍ତି । ମା ପ୍ରାଚୀ ସରସ୍ଵତୀଙ୍କର ପୁନର୍ବାର ସ୍ୱାବହମାନ କାମନା କରି ସମସ୍ତେ ଉକ୍ତ ଦଳଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘାଟ ମାନଙ୍କରେ ସ୍ବାଗତ କରି ବନ୍ଦାପନା କରିବେ । ପ୍ରାଚୀ କୁଳର ସମସ୍ତ ଜନସାଧାରଣ, ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କୁ ଏହି ଅବସରରେ, ନିଜ ନିଜ ଅଂଚଳରେ ଉର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟସୁଚୀ ଅନୁସାରେ ନଦୀ ଘାଟମାନଙ୍କରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ପ୍ରାଚୀର ବନ୍ଦାପନା କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଉଛି।   

 

   Related Posts