Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଭାରତୀୟ ହକି ଟିମ୍‌କୁ ଝଟ୍‌କା, ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରୁ ବାଦ୍‌ ପଡିଲେ ମିଡ୍‌ ଫିଲ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ

21/01/2023 at 12:23 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୧।୦୧ : ଭାରତୀୟ ହକି ଟିମ୍‌କୁ ଝଟ୍‌କା । ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ୨୦୨୩ରୁ ବାଦ୍‌ ପଡିଲେ ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ସିଂହ । ଆହତ ସମସ୍ୟା ଲାଗି ଟିମ୍‌ରୁ ବାଦ୍‌ ପଡିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୨୩ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଆହତ ହୋଇଥିଲା ମିଡ୍‌ ଫିଲ୍‌ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ସିଂହ । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏପିରିକି ୧୯ ତାରିଖରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଓ୍ୱେଲ୍ସ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବି ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ସାମିଲ କରାଯାଇଥିଲା ।  ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଆଉ ଜଣେ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସାମିଲ କରାଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଆହତ ଖୁବ୍‌ ଅଧିକ ଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍‌ କରାଯାଇଥିବା କୋଚ୍‌ କହିଛନ୍ତି ।

ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ୨୦୨୩ରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ସିଂହ ବାଦ୍‌ ପଡିବା ପରେ ତାଙ୍କ ବଦଳରେ ରାଜକୁମାର ପାଲଙ୍କୁ ଦଳରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି । କୋଚ୍‌ଗ୍ରାହମ୍‌ ରିଡ୍‌ ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଚଳିତ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଭାରତର ଶେଷ ଲିଗ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଆସନ୍ତା ୨୨ ତାରିଖରେ ରହିଛି । ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଓ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରସ ଓଭର ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳାଯିବ । କ୍ୱାଟର ଫାଇନାଲ୍‌କୁ ଯିବାକୁ ହେଲେ କ୍ରାସଓଭର ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିବା ଆବଶ୍ୟକ । ତେବେ ଏଭଳି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରୁ ବାଦ୍‌ ପଡିବ, ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଝଟକ୍‌ ବୋଲି କ୍ରୀଡାପ୍ରେମୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts