suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼, ଛାତିରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଆମେରିକାରେ ଭାରତୀୟଙ୍କୁ ଗୁଳି, ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ସ୍କେଚ୍‌ ଜାରି କଲା ପୋଲିସ

24/02/2020 at 10:17 AM

ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସ୍ ୨୪।୦୨: ପୁଣି ଜଣେ ଭାରତୀୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା । ଆମେରିକାର ଲସ୍‌ ଆଞ୍ଜେଲସ୍‌ରେ ଓ୍ବାଇଟ୍‌ ସିଟିରେ ଗୁଳିମାଡ କରି ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ମୃତକ ମନିନ୍ଦର ସିଂହ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ହରିୟାଣା କରନାଳ ଜିଲ୍ଲାର ନିବାସୀ ମନିନ୍ଦର ସିଂହ । ଆମେରିକାର ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସ୍‌ ସହର ଏକ ଘରୋଇ ଷ୍ଟୋରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି । ପରିବାରର ସେ ଏକ ମାତ୍ର ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି । ମନିନ୍ଦର ବିବାହିତ ଓ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ୬ ମାସ ତଳେ ଆମେରିକା ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ ମନିନ୍ଦର । ଆମେରିକାରୁ ଟଙ୍କା ରେଜାଗାର କରି ଭାରତରେ ରହୁଥିବା ପରିବାରକୁ ପଠାଉଥିଲେ । ତେବେ ଶନିବାର ଦିନ ସକାଳ ୫.୪୫ ସମୟରେ କିଛି ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବନ୍ଧୁକଧାରୀ ଷ୍ଟୋର ଭିତରେ ପଶି ଲୁଟ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମନିନ୍ଦର ସେମାନଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ , ଶେଷରେ ସେମାନ ତାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ କରିଥିଲେ । ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ଗୁଳିରେ ମନିନ୍ଦରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛି । ଗୁଳିମାଡ କରିଥିବା ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ସ୍କେଚ୍‌ ଜାରି କରିଛି ପୋଲିସ ।  

   Related Posts