scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଶୋ’ରୁ ଆଉଟ୍ ହେବା ପରେ ସଂଗୀତ ଜଗତରେ ଡେବ୍ୟୁ କଲେ ସୱାଇ ଭଟ୍ଟ, ପ୍ରତିଶୃତି ପୂରଣ କଲେ ଏଚଆର୍

5/07/2021 at 11:13 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୫/୦୭: ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ୧୨’ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସୱାଇ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଗୀତ ରିଲିଜ୍ ହୋଇସାରିଛି । ତାଙ୍କୁ ବ୍ରେକ୍ ଦେବା ବିଷୟରେ ହିମେଶ ରେଶମିୟା କହିଥିଲେ। ସେ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରି ସୱାଇଙ୍କ ସହ ‘ସାନ୍ସେ’ ଗୀତ ରିଲିଜ୍ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଆଲବମର ନାମ ହେଉଛି ‘ହିମେଶ କେ ଦିଲ ସେ’ ।

ସୱାଇଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଏହି ଗୀତକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଗୀତ ଜୁଲାଇ ୩ ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା  ​​ଏବଂ ରିଲିଜ ହେବା ସହିତ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଗୀତଟି ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ତିନି ନମ୍ବରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ପ୍ରାୟ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ।

ସୱାଇ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ୧୨’ ରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା। ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ନିରାଶ ହୋଇଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହିମେଶଙ୍କ ଏହି ଗୀତ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିଥିଲା । ଗୀତଟି ସେୟାର କରି ହିମେଶ ରେଶମିଆ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ସୱାଇ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ଏହି ଭିନ୍ନ ସ୍ୱରରେ ମୁଁ ଫିଦା ଥିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱରକୁ ବିଶ୍ୱକୁ ଜଣାଉଛି। ଗୀତକୁ ବଡ଼ ଉପାୟରେ ରିଲିଜ୍ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆମେ ଗୀତର ଷ୍ଟୁଡିଓ ଭର୍ସନ୍ ରିଲିଜ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ । ତେବେ ଏଠାରେ ଆଲବମ୍ ‘ହିମେଶ କେ ଦିଲ ସେ’ର ଗୀତ ‘ସାନ୍ସେ’ । ଯାହାକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ସୱାଇ ଭଟ୍ଟ ଗାଇଛନ୍ତି ।

ସାୱାଇ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ହେଲୋ ଜୀ, ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କରୁଛି, ମୁଁ ସୱାଇ ଭଟ୍ଟ । ଆଜି ମୁଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି କାରଣ ଆଜି ମୋର ନୂଆ ଗୀତ ‘ସାନ୍ସେ’ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି । ମୋତେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଗୀତ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ମୁଁ ହିମେଶ ଜୀଙ୍କ ନିକଟରେ କୃତଜ୍ଞ ।

   Related Posts