AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ରାଜକୋଟ ଟେଷ୍ଟରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜକୁ ୨୭୨ ରନ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଇନିଂସରେ ହରାଇଲା ଭାରତ

6/10/2018 at 3:49 PM

ରାଜକୋଟ ୬/୧୦ : ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜକୁ ଗୋଟିଏ ଇନିଂସ ଏବଂ ୨୭୨ ରନରେ ଭାରତ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି | ରାଜକୋଟଠାରେ ଚାଲିଥିବା ଦୁଇ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୫୪୯ ରନରେ ବିଶାଳ ସ୍କୋର ଠିଆ କରିଥିଲା | ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ୧୮୧ ରନରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳୀ ଆଉଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଫଲୋଅନ କାରଣରୁ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ପୁଣି ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା | ଆଜି ତୃତୀୟ ଦିନରେ ମାତ୍ର ୧୯୬ ରନ କରି ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳୀ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ | ଫଳରେ ଭାରତକୁ ଏକ ବଡ ବିଜୟ ମିଳିଛି |
ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ୩ଜଣ ଖେଳାଳୀ ଶତକ କରିଥିଲେ | ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ୧୩୯ ରନ କରିଥିବା ବେଳେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଥମ ଶତକ କରିଥିଲେ | ସେହିଭଳି ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଖେଳିଥିବା ପୃଥ୍ୱୀ ସା ମଧ୍ୟ ଶତକ କରି ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ | ପୂଜାରା ମଧ୍ୟ ଧୂଆଁଧାର ୮୬ ରନ କରିଥିଲେ |

ଅପରପକ୍ଷରେ ଭାରତୀୟ ବୋଲରମାନେ କମାଲ ଦେଖାଇଥିଲେ | ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ କେଦାର ଯାଦବ ୫ଟି ଉଇକେଟ ନେଇଥିବା ବେଳେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ୩ଟି ଉଇକେଟ ହାସଲ କରିଥିଲେ | ଆର.ଅଶ୍ୱିନୀ ମଧ୍ୟ ଦୁଇଟି ଉଇକେଟ ହାସଲ କରିଥିଲେ | ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ମହମ୍ମଦ ସାମୀଙ୍କୁ ୨ଟି ଉଇକେଟ ମିଳିଥିଲା | ଆର ଅଶ୍ୱିନୀ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ସର୍ବାଧିକ ୪ଟି ଉଇକେଟ ହାସଲ କରିଥିଲେ | ୟୁବେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ, ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ କେଦାର ଯାଦବଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଉଇକେଟ ମିଳିଥିଲା |

   Related Posts