scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଆଜିଠାରୁ ଭାରତ-ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍ ; ଗୌହାଟୀରେ ଖେଳାଯିବ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍

21/10/2018 at 12:19 PM

ଗୌହାଟୀ ୨୧|୧୦: ଆଜି ଭାରତ-ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ମଧ୍ୟରେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି । ୫ଟିକିଆ ଦିନିକିଆ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଆଜି ଗୈାହାଟୀ ବର୍ଷାପଡା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ। ଉଭୟ ଦଳ ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ହେଲା ଅଭ୍ୟାସ ଚଳାଇଛନ୍ତି । ଟେଷ୍ଟରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ଦିନିକିଆରେ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଉପରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ଚାପ ରହିଛି । ତେବେ ସେ ଆସନ୍ତା ବିଶ୍ବକପ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟିମର ୱିକେଟ୍ କିପର ରହିବେ ବୋଲି ବିସିସିଆଇ ସୂଚନା ଦେଇ ସାରିଛି । ଅମ୍ବାତି ରାୟଡୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୁଣି ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ଏସିଆ କପରେ ମିଳିଥିବା ସୁଯୋଗର ସଦୁପଯୋଗ କରି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ସ୍ଥାନ ପକ୍କା କରିଛନ୍ତି ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ।

ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବିପକ୍ଷରେ ଗତ ୧୧ ବର୍ଷର ଆଧିପତ୍ୟକୁ ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ବିରାଟ କେ।ହଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ବଧିନ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିବାବେଳେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଯେ।ଜନ ଚଳାଇଛି ।

ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ରହିଛନ୍ତି ବିରାଟ କୋହଲି (ଅଧିନାୟକ), ରୋହିତ ଶର୍ମା, ଶିଖର ଧାୱନ, ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ, ଋଷବ ପନ୍ତ, ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି, ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ଉମେଶ ଯାଦବ, ମହମ୍ମଦ ସାମି/ ଖଲିଲ ଅହମ୍ମଦ। ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଦଳରେ  ରହିଛିନ୍ତି ଜାସନ ହୋଲ୍ଡର (ଅଧିନାୟକ), ସୁନୀଲ ଅମ୍ବ୍ରିସ୍, କିରଣ ପାୱେଲ, ସାଇ ହୋପ୍, ସିମରନ୍ ହେଟମେୟର, ମାର୍ଲନ ସାମୁଏଲ୍ସ, ରଭମନ ପାୱେଲ, ଆସ‌େଲ ନର୍ସ, କିମୋ ପଲ୍, ଦେବେନ୍ଦ୍ର ବିଶୁ, ଆଲଜାରି ଜୋସେଫ/କେମର ରୋଚ୍ ।

   Related Posts