ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଭାରତୀୟମାନେ ଯୁଦ୍ଧ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ, ପାକିସ୍ତାନ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଭାରତ ବ୍ୟାକୁଳ- ସୋଏବ ଅଖତାର

16/03/2020 at 3:07 PM

ଲାହୋର, ୧୬|୦୩:  ପୂର୍ବତନ ପାକିସ୍ତାନୀ ବୋଲର ସୋଏବ ଅଖତାର ଅବସର ନେବା ପରେ ଦଳ ପାଇଁ କମେଣ୍ଟେଟର୍ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଭାରତ ଏକ ଭଲ ଦେଶ, ଭାରତୀୟମାନେ ସର୍ବଦା ପାକିସ୍ତାନୀଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବା ସହ କୌଣସି ଶତ୍ରୁତା ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ସେ ଏକ ଚାଟ୍ ସୋରେ କହିଛନ୍ତି, ଭାରତ ଗୋଟିଏ ମହାନ ଦେଶ। ଏଠାକାର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ। ସେମାନେ କେବେ ପାକିସ୍ତାନ ସହ ଯୁଦ୍ଧ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଟିଭି ଡିବେଟରେ ଭାରତ ଆସିଲେ ଆଗକୁ ଯୁଦ୍ଧ ହେବ ଭଳି ଅନୁଭବ ହୁଏ। ସେ ଭାରତକୁ ଅତି ପାଖରୁ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ସହ କାମ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଉଛି।

ଏହି ଦ୍ରୁତ ବୋଲରଜଣଙ୍କ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି। ସେହିପରି ପିଏସଏଲ ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। କାହିଁକି ଚୀନ ନାଗରିକମାନେ ବାଦୁଡିଙ୍କ ମାଂସ, ରକ୍ତ ଆଦି ଖାଇ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଏହି ମାରାତ୍ମକ ଭାଇରସ ବ୍ୟାପିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts