scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କଲା ଲଟେରୀ, କାର୍ ଚାଳକରୁ କୋଟିପତି ହେଲେ ୟୁଏଇରେ ରହୁଥିବା ଭାରତୀୟ ଯୁବକ

25/12/2022 at 10:56 AM

ୟୁଏଇ: କାର୍ ଚାଳକରୁ କୋଟିପତି । ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ । ଲଟେରୀ ଲେଖିଲା ନୂଆ କାହାଣୀ । ୩୩କୋଟିର ମାଲିକ ଭାରତୀୟ ଡ୍ରାଇଭର । ଏହାକୁ ଭଗବାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ କୁହାଯିବ ନା ଅନ୍ୟ କିଛି । କାଲି ଯିଏ ସାଧାରଣ ଗାଡ଼ିଚାଳକ ଥିଲା ଆଜି ସେ କୋଟିପତି । ଗୋଟିଏ ଲଟେରୀ ସଂସାର ସ୍ରୋତରେ ଭବିଷ୍ଯତ ସନ୍ଧାନ କରୁଥିବା ଜୀବନ ଡଙ୍ଗାକୁ କୂଳରେ ଲଗାଇ ଦେଇଛି । ଚାକିରି ସନ୍ଧାନରେ ଦେଶ ଛାଡ଼ିଥିବା ଯୁବକ ଦୁବାଇରେ ଜିତିଛନ୍ତି ଜ୍ୟାକପୋର୍ଟ । କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଲଟେରୀ ଜିତି ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା ପାଲଟିଯାଇଛନ୍ତି ୩୧ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ଅଜୟ ଓଗୁଲା ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଲଟେରୀ ବଦଳାଇ ଦେଇଛି ଗାଡ଼ିଚାଳକ ଅଜୟ ଓଗୁଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ । ଏମିରାଇଟ୍ସ ଲକି ଡ୍ର’ର ଈଜି-6 ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ପ୍ରାଇଜ୍ ଜିତିଛନ୍ତି ଅଜୟ । ଲଟେରୀ ମଧ୍ୟମରେ ୧୫ମିଲିୟନ ୟୁଏଇ ମୁଦ୍ର ଅର୍ଥାତ୍ ୩୩କୋଟି ୭୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ମାଲିକ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ହଠାତ୍ ଏତେ ଟଙ୍କାର ଲକି ଡ୍ର’ ଉଠିଥିବା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଅଜୟ । ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ବିଶ୍ବାସକୁ ନେଇନଥିଲେ । ହେଲେ ଜ୍ୟାକପୋଟ୍, ସାମାନ୍ୟ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଭାଗ୍ଯ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛି । ରାତାରାତି କୋଟିପତି ବନିଯିବା ପରେ ଅଜୟ ଓଗୁଲାଙ୍କ ଖୁସିର ପାରାମିଟର ଉପର ମୁହାଁ ହୋଇଛି । ଏତେ ଗୁଡ଼ିଏ ଟଙ୍କାକୁ ପ୍ଲାନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ଯୁବକ । ନିଜ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ସହିତ ଏକ ଚାରିଟେବ୍ଲ ଟ୍ରଷ୍ଟ କରିବେ ବୋଲି ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି । ଗରିବଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସାଥି ହେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଅଜୟ।

୩୧ ବର୍ଷୀୟ ଅଜୟ ଓଗୁଲା ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତର ବାସିନ୍ଦା। ୪ବର୍ଷ ତଳେ ଚାକିରି ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଭାରତ ଛାଡ଼ି ଦୁବାଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଏକ ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରେ ଡ୍ରାଇଭର ଭାବେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇ ପ୍ରତିମାସ ୩୨ଶହ ୟୁଏଇ ମୁଦ୍ରାରେ ପରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ କରୁଥିଲେ । ହେଲେ ଏମିରାଇଟ୍ସ ଲକି ଡ୍ର’ର ଈଜି-6 ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରାଇଜ୍ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ଯତ କାହାଣୀ ଲେଖିଛି । ଲେଟେରୀ ଜିତିବା ପରେ ଖୁସିରେ ଆତ୍ମହରା ହୋଇଛନ୍ତି ଅଜୟ । ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ କାହାଣୀ ଏବେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।  

   Related Posts