ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆଠୁ ୪-୦ରେ ଟେଷ୍ଟ୍ ସିରିଜ ହାରିବ ଭାରତ ! ଏମିତି କାହିଁକି କହିଲେ ଭନ୍ ?

14/12/2020 at 10:45 AM

ସିଡନୀ,୧୪/୧୨: ଆସନ୍ତା ୧୭ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବର୍ଡର-ଗାଭାସ୍କର ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍‌ । ଏହାର ଫଳାଫଳ ନେଇ ଏବେଠୁ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲାଣି । ପୂର୍ବତନ ଇଂଲଣ୍ଡ ଅଧିନାୟକ ମାଇକେଲ ଭନ ଭାରତ ଏହି ସିରିଜ୍‌ରେ ୦-୪ରେ ପରାଜିତ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରିଛନ୍ତି ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆଡିଲେଡ୍‌ରେ ଦିବାରାତ୍ର ଟେଷ୍ଟ ଖେଳାଯିବ । ହୁଏତ ପିଙ୍କ୍‌ ବଲରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମ୍ୟାଚ୍‌ ହାତଛଡ଼ା କରିପାରେ । ଯଦି ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିଲା ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ୩ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବିଜୟୀ ହେବ । କାରଣ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଦଳରେ ନଥିବେ । ଯାହା ଘରୋଇ ଦଳ ପାଇଁ ଫାଇଦା ପହଞ୍ଚାଇବ ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦୁଇ ବର୍ଷପୂର୍ବେ ଭାରତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପରିବେଶରେ ବେଶ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା । ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍‌ରାହ, ମହମ୍ମଦ ସାମି, ଈଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ଏବଂ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନ ବୋଲିଂ ବିଭାଗରେ ଥିଲେ । ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରା ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟିଂକୁ ମଜବୁତ କରିଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ଷ୍ଟିଭେନ ସ୍ମିଥ୍‌, ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଏବଂ ଲାବୁସାଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦଳରେ ନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏକ ଭଲ ଟେଷ୍ଟ ଦଳ । ଦଳର ଭଲ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ଅଛନ୍ତି ।  ଟିମ୍‌ ପାଇନ ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକ ଭାବେ ବହୁ ଉନ୍ନତି କଲେଣି ବୋଲି ଭନ କହିଛନ୍ତି ।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ରୋହିତ ଶର୍ମା ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟରୁ ବାଦ ପଡ଼ିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ କୋହଲି ଓ ରୋହିତଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଭାରତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇ ପଡ଼ିବ ବୋଲି ଇଂଲଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts