ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ୍ ପାଇଁ ଇଂଲଣ୍ଡ ଦଳ ଘୋଷଣା : ଫେରିଲେ ଏହି ଷ୍ଟାର୍ ବୋଲର

28/06/2022 at 7:27 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୮|୦୬: ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ଓ୍ୱେଲ୍ସ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ପଞ୍ଚମ ଟେଷ୍ଟ୍ ପାଇଁ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଛି । ୧୫ ସଦସ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ ଦଳରେ ନେତୃତ୍ୱ ଭାର ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଛି । ଦଳରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜେମ୍ସ ଆଣ୍ଡରସନଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ମିଳିଛି । ତେବେ ସେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଦଳରେ ସାମିଲ ନଥିଲେ ।

ଇଂଲଣ୍ଡ ଟିମ୍

ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକସ, ଜେମ୍ସ ଆଣ୍ଡରସନ୍, ଜନି ବେୟରଷ୍ଟୋ, ସ୍ୟାମ୍ ଓ୍ୱିଲଙ୍ଗସ୍, ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବ୍ରଡ୍, ହେରୀ ବ୍ରୁକ୍, ଜ୍ୟାକ୍ କ୍ରୋଲି, ବ୍ୟାନ୍ ଫକସ୍, ଜ୍ୟାକ୍ ଲିଚ୍, ଆଲେକ୍ସ ଲିଜ୍, କ୍ରେଗ୍ ଓଭରଟେନ୍, ଜେମି ଓଭରଟନ୍, ଓଲି ପୋପ୍, ମ୍ୟାଟି ପଣ୍ଟସ୍ ଓ ଜୋ ରୁଟ୍

ଜୁଲାଇ ପହିଲାରୁ ମ୍ୟାଚ୍

ଇଂଲଣ୍ଡ ଓ ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ଜୁଲାଇ ୧ରୁ ୫ ତାରିଖ ଯାଏଁ ପଞ୍ଚମ ଟେଷ୍ଟ୍ ଖେଳାଯିବ । ସିରିଜରେ ଏବେ ଭାରତ ୨-୧ରେ ଆଗୁଆ ରହିଛି । ଗତ ବର୍ଷ ୪ଟି ମୁକାବିଲା ଖେଳାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଭାରତ ୨-୧ରେ ଆଗୁଆ ରହିଛି ।

ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଭରପୁର ଇଂଲଣ୍ଡ

ଇଂଲଣ୍ଡ ସୋମବାର ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ସିରିଜକୁ ୩-୦ରେ କବଜା କରିନେଇଥିଲା । ଫଳରେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ୍ ପୂର୍ବରୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଭରପୁର ଅଛି । ଏବେ ନୂଆ କୋଚ୍ ଓ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଟିମ୍ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଛି ।

   Related Posts