ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ORHDC ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା, IAS ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କ ସହ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଲେ ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଜଜ୍‌
  • ||
  • ଫିରୋଜାବାଦରେ ଛାତିଥରା ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ପରିବାରର ୬ଜଣ
  • ||
  • କୁହୁଡ଼ି ନେଲା ଜୀବନ; ରାସ୍ତା ଦେଖାନଯିବାରୁ ବସ୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ ଜୀବନ
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅବିନାଶ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ, ସୁପ୍ରିମ ଅଟୋ ମୋବାଇଲ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ହେଲେ ଅବିନାଶ
  • ||

ICC ମହିଳା T-20 ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷଣା

12/01/2020 at 2:23 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨।୦୧: ଆଇସିସି ମହିଳା ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପାଇଁ ୧୫ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ ଘୋଷଣା । ଆସନ୍ତା ୨୧ଫେବୃଆରୀରୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍‌ । ତେବେ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପାଇଁ ଚୟନକର୍ତ୍ତା ୧୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ହରମନପ୍ରୀତ୍ କୌର ଟିମ୍‌ର ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ବ । ତେବେ ଦଳରେ ନୂଆ ଚେହେରା ଭାବେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ବ୍ୟାଟସ୍‌ମ୍ୟାନ ରିଚା ଘୋଷଙ୍କୁ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି ।

ତେବେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଟିମ୍‌ର ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିବେ ହରମନପ୍ରୀତ କୌର ଏବଂ ଉପଅଧିନାୟକ ହେବେ ସ୍ମିତି ମାଧନ୍ । ତେବେ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଖେଳାଳୀ ମାନେ ହେଲେ ହରମପ୍ରୀତ କୌର  ,  ସ୍ମିତି ମାଧନ୍, ସେଫଳି ବର୍ମା, ଜେମିମା ରୋଡ୍ରିଗେସ୍  , ହରଲୀନ ଦେଓଲ , ଦିପ୍ତି ଶର୍ମା, ଭେଦ୍ କ୍ରିଷ୍ଣାମୂର୍ତ୍ତି , ରିଚା ଘୋଷା, ତାନିଆ ଭାଟ୍ଟିଆ, ପୁନମ ଯାଦବ , ରାଧା ଯାଦବ , ରଜେଶ୍ବରୀ ଗାୟକଓ୍ବାଡା ଶିଖା ପାଣ୍ଡେ, ପୂଜା ଭସ୍ତକାର ଏବଂ ଅରୁନ୍ଧତୀ ରେଡ୍ଡି । ଫେବୃଆରୀ ୨୧ରୁ  ଆଇସିସି ମହିଳା – ଟି- ୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ତେବେ ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ୧୦ ଟି ଟିମ୍ ଭାଗ ନେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଟିମ୍‌ରେ କେତେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ ହେବା ଭଳି ନାମ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ହରିୟାଣାର ୧୫ବର୍ଷୀୟ ଶେଫାଳି ବର୍ମା ଆନ୍ତର୍ଜାତିୟ ସ୍ତରରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବିଶ୍ବସ୍ତରୀୟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts