scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ଏହି ଲୁକ୍ସ ସହ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରନ୍ତୁ ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସ

13/08/2022 at 6:56 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩।୮: କୌଣସି ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଲୁକ୍ କ୍ରିଏଟ୍ କରିବାର ମଜ୍ଜା କିଛି ଭିନ୍ନ ଥାଏ । ଯେମିତିକି ଯଦି ଆପଣ ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ପାଳନ ପାଇଁ ପୋଷାକ ବାଛିପାରି ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଟିପ୍ସ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ନୂଆ ପୋଷାକ ନାହିଁ ତେବେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବରଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଆଲମାରୀରେ ଥିବା କିଛି ପୋଷାକକୁ ମିଶାଇ ନିଜ ପାଇଁ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଲୁକ୍ ତିଆରି କରିପାରିବେ ।

ଶାଢୀ :

ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିବାର ଇଚ୍ଛା ଅଛି ତେବେ ଆପଣ କମଳା କିମ୍ବା ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିପାରିବେ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ କମଳା କିମ୍ବା ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ଶାଢୀ ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣ ଧଳା ଶାଢୀ ସହ କମଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ଲାଉଜ୍ କିମ୍ବା କ୍ରପ୍ ଟପ୍ ପିନ୍ଧିପାରିବେ ।

ସୁଟ୍ ସାଲଓ୍ବାର :

ଧଳା ରଙ୍ଗର କୁର୍ତ୍ତା ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ନିକଟରେ ଥାଏ । ଏମିତିରେ ଆପଣ ଧଳା ରଙ୍ଗର କୁର୍ତ୍ତା ସହ କମଳା ରଙ୍ଗର ଓଢଣୀ ଏବଂ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ସାଲଓ୍ବାର ପିନ୍ଧିପାରିବେ । ଏମିତିରେ ଆପଣଙ୍କ ଏଥେନିକ୍ ଲୁକ୍ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗିବ ।

ଧଳା ଟପ୍ :

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଓ୍ବେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ତେବେ ଆପଣ ଧଳା ସାର୍ଟ କିମ୍ବା ଟପ୍ ସହିତ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ଟ୍ରାଉଜର ପିନ୍ଧିପାରିବେ । ଏହାସହ ଯଦି କମଳା ରଙ୍ଗର ଷ୍ଟୋଲ୍ କିମ୍ବା ସ୍କାର୍ଫ୍ ପକାଇବେ ତେବେ ଆପଣ ବହୁତ ଅପ୍ ଟୁ ଡେଟ୍ ଦେଖାଯିବେ ।

ଲଙ୍ଗ୍ ସ୍ଲିଟ୍ କୁର୍ତ୍ତା :

ଲଙ୍ଗ୍ ସ୍ଲିଟ୍ କୁର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିବ । ଆପଣ ଧଳା ରଙ୍ଗର କୁର୍ତ୍ତା ପିନ୍ଧିପାରିବେ । ଏହାସହ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ଟ୍ରାଉଜର ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ । ସେହିଭଳି ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଲଙ୍ଗ୍ ସ୍ଲିଟ୍ କୁର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଧଳା ଟ୍ରାଉଜର କିମ୍ବା ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ମିଶାଇ ପିନ୍ଧିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଲୁକ୍ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିବ ।

   Related Posts