Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

IND vs BAN : ଟସ୍‌ ଜିତିଲା ଘରୋଇ ଟିମ୍‌, ବ୍ୟାଟିଂ କରିବ ଟିମ୍ ବାଂଲାଦେଶ

7/12/2022 at 11:40 AM

ମୀରପୁର ୦୭।୧୨ : ୨ୟ ଦିନିକିଆରେ ବି ଟସ୍‌ ଜିତିଲା ବାଂଲାଦେଶ । ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲା ଘରୋଇ ଟିମ୍‌ । ଯାହାଫଳରେ ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ପଡିଆକୁ ଓହ୍ଲାଇବ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ । ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ରେ ୨ଟି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି । ଶାହାବାଜ୍‌ ଅହମ୍ମଦ ଓ କୁଳଦୀପ ସେନ୍‌ଙ୍କ ବଦଳରେ ଅକ୍ଷର ପଟେଲ ଏବଂ ଉମ୍‌ରାନ୍‌ ମଲ୍ଲିକ ଟିମ୍‌ରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଭାରତ-ବାଂଲାଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ଚାଲିଛି । ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆରେ ବାଂଲାଦେଶ ଟିମ୍‌ ରୋମାଞ୍ଚକର ସହ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି । ହେଲେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ ପାଇଁ ୨ୟ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିବା ଏବେ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ହୋଇଯାଇଛି । ଯଦି ବାଂଲାଦେଶ ଟିମ୍‌ ୨ୟ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିଯାଉଛି । ତେବେ ସିରିଜ୍‌ ଉପରେ କବ୍‌ଜା କରିବ ବାଂଲାଦେଶ ଟିମ୍‌ ।  

ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ – ରୋହିତ ଶର୍ମା(ଅଧିନାୟକ), ଶିଖର ଧାୱନ, ବିରାଟ କୋହଲି, ଶ୍ରେୟାସ ଆୟର, କେଏଲ ରାହୁଲ, ଅକ୍ଷର ପଟେଲ, ୱାସିଂଟନ ସୁନ୍ଦର, ସୁର୍ଦଲ ଠାକୁର, ଦୀପକ ଚହର, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, ଉମ୍‌ରାନ୍‌ ମଲ୍ଲିକ ।

ବାଂଲାଦେଶ ଟିମ୍‌- ଲିଟନ ଦାସ(ଅଧିନାୟକ), ଅନାମୁଲ ହକ, ସାକିବ ଅଲ୍‌ ହାସନ, ଏନ୍‌.ଏଚ୍‌ ସାଣ୍ଟୋ, ମହମୁଦୁଲ୍ଲା, ମୁସଫିକର ରହିମ, ଏଚ୍‌ ଧ୍ରୁବ, ମେହଦି ହାସାନ ମିରାଜ, ହାସାନ ମହମ୍ମଦ, ମୁସ୍ତାଫିଜୁର ରେହମାନ, ଇବାଦତ ହୋସେନ।

   Related Posts