scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି ଏହି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା : ଜାଣନ୍ତୁ କାହା ପାଖରେ ଅଛି କେତେ କୋଟି

25/03/2020 at 3:09 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୦୩ : ମୋଟା ଏକ ସାମାଜିକ ପ୍ରାଣୀ | ମଣିଷ ଜୀବନରେ ହସିବା କାନ୍ଦିବା ଲାଗି ରହିଥାଏ | ମନକୁ କଷ୍ଟ ହେଲେ ମଣିଷ କାନ୍ଦିଥାଏ | ଖୁସି ହେଲେ ହସିଥାଏ | ନିଜେ ହସିବା କାନ୍ଦିବା ବଡ କଥା ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ କାହାକୁ ହସାଇବା ବହୁତ କାଠିକର ପାଠ | ଭାବବିହ୍ୱଳ ହୋଇ କାନ୍ଦିବା ସହଜ କିନ୍ତୁ ହସିବା ଏତେ ସଜଳ ନୁହଁ | କାହାକୁ କନ୍ଦାଇବା ଯେତେ ସହଜ ହସାଇବା ସେତିକି କଷ୍ଟ | କିନ୍ତୁ ଭାରତରେ କିଛି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଯାହାକୁ ବି ହେଲେ ହସାଇ ପାରିବେ | ଭାରତୀୟ ସିନେମା ଜଗତର ଏମିତି କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇବାକୁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି | ଜାଣିବା ଏମିତି କିଛି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଯେଉଁମାନେ ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ଅଟନ୍ତି | ଏହି ତାଲିକାରେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାମାନେ ଅଛନ୍ତି |

ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦମ -ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ତାଲିକାରେ ପ୍ରଥମେ ଅଛନ୍ତି ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦମ | ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା | ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦମଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୨୮୦କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦମ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୬୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଦକ୍ଷିଣର ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି |

ଜନି ଲିଭର – ତା’ପରେ ଅଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଜନି ଲିଭର | ତାଙ୍କର ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୧୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଜନି ଲିଭର ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା | ତାଙ୍କର କମେଡି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

କପିଲ ଶର୍ମା – ଜନି ଲିଭରଙ୍କ ପରେ ଅଛନ୍ତି କପିଲ ଶର୍ମା | କପିଲ ଶର୍ମା ନିଜ କମେଡି ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୧୪୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। କପିଲ ଶର୍ମା ନିଜର ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ଚଳାନ୍ତି | ଏଥିସହ ସେ ଅନେକ ପୁରସ୍କାର ଶୋ ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରନ୍ତି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି | କପିଲ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଅଭିନୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରିପାରି ନଥିଲା।

ରାଜପାଲ ଯାଦବ – ଜଣାଶୁଣା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ରାଜପାଲ ଯାଦବଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୭୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟ କୋଟିଏ ରୁ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାବି କରିଥାନ୍ତି | ତେବେ ରାଜପାଲ ଯାଦବ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇବା ଏବଂ ପେଟ ଧରି ରଖିବା ପାଇଁ ସେ ଦକ୍ଷ | ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର କମେଡି ଲୋକଙ୍କୁ ହସାଇ ହସାଇ ବେଦମ କରିଦେଇଥାଏ |

ପରେଶ ରାୱଲ -ବଲିଉଡର ବାବୁ ଭାଇ ଅର୍ଥାତ୍ ଅଭିନେତା ପରେଶ ରାୱଲଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୯୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ। ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟ ୨ ରୁ ୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି | ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କମେଡି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | କିଛି ଚଳଚିତ୍ରରେ ସେ ନେଗେଟିଭ ଭୂମିକାରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ବଲିଉଡ ଜଗତର ଜଣେ ଦକ୍ଷ କଳାକାର | 

ଶକ୍ତି କପୁର – ଅଭିନେତା ଶକ୍ତି କପୁର ଜଣେ ଅଭିନେତା ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା | ତାଙ୍କର ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୨୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କା | ଯାହା ଅତ୍ୟଧିକ ଅଟେ | ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟ ୨ ରୁ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି।ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଛଡା ଭିଲିଆନ ଭାବେ ମଧ୍ୟ ସେ ଜଣାଶୁଣା |

   Related Posts