ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି ଏହି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା : ଜାଣନ୍ତୁ କାହା ପାଖରେ ଅଛି କେତେ କୋଟି

25/03/2020 at 3:09 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୦୩ : ମୋଟା ଏକ ସାମାଜିକ ପ୍ରାଣୀ | ମଣିଷ ଜୀବନରେ ହସିବା କାନ୍ଦିବା ଲାଗି ରହିଥାଏ | ମନକୁ କଷ୍ଟ ହେଲେ ମଣିଷ କାନ୍ଦିଥାଏ | ଖୁସି ହେଲେ ହସିଥାଏ | ନିଜେ ହସିବା କାନ୍ଦିବା ବଡ କଥା ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ କାହାକୁ ହସାଇବା ବହୁତ କାଠିକର ପାଠ | ଭାବବିହ୍ୱଳ ହୋଇ କାନ୍ଦିବା ସହଜ କିନ୍ତୁ ହସିବା ଏତେ ସଜଳ ନୁହଁ | କାହାକୁ କନ୍ଦାଇବା ଯେତେ ସହଜ ହସାଇବା ସେତିକି କଷ୍ଟ | କିନ୍ତୁ ଭାରତରେ କିଛି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଯାହାକୁ ବି ହେଲେ ହସାଇ ପାରିବେ | ଭାରତୀୟ ସିନେମା ଜଗତର ଏମିତି କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇବାକୁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି | ଜାଣିବା ଏମିତି କିଛି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଯେଉଁମାନେ ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ଅଟନ୍ତି | ଏହି ତାଲିକାରେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାମାନେ ଅଛନ୍ତି |

ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦମ -ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ତାଲିକାରେ ପ୍ରଥମେ ଅଛନ୍ତି ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦମ | ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା | ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦମଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୨୮୦କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦମ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୬୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଦକ୍ଷିଣର ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି |

ଜନି ଲିଭର – ତା’ପରେ ଅଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଜନି ଲିଭର | ତାଙ୍କର ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୧୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଜନି ଲିଭର ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା | ତାଙ୍କର କମେଡି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

କପିଲ ଶର୍ମା – ଜନି ଲିଭରଙ୍କ ପରେ ଅଛନ୍ତି କପିଲ ଶର୍ମା | କପିଲ ଶର୍ମା ନିଜ କମେଡି ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୧୪୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। କପିଲ ଶର୍ମା ନିଜର ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ଚଳାନ୍ତି | ଏଥିସହ ସେ ଅନେକ ପୁରସ୍କାର ଶୋ ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରନ୍ତି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି | କପିଲ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଅଭିନୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରିପାରି ନଥିଲା।

ରାଜପାଲ ଯାଦବ – ଜଣାଶୁଣା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ରାଜପାଲ ଯାଦବଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୭୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟ କୋଟିଏ ରୁ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାବି କରିଥାନ୍ତି | ତେବେ ରାଜପାଲ ଯାଦବ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇବା ଏବଂ ପେଟ ଧରି ରଖିବା ପାଇଁ ସେ ଦକ୍ଷ | ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର କମେଡି ଲୋକଙ୍କୁ ହସାଇ ହସାଇ ବେଦମ କରିଦେଇଥାଏ |

ପରେଶ ରାୱଲ -ବଲିଉଡର ବାବୁ ଭାଇ ଅର୍ଥାତ୍ ଅଭିନେତା ପରେଶ ରାୱଲଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୯୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ। ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟ ୨ ରୁ ୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି | ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କମେଡି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | କିଛି ଚଳଚିତ୍ରରେ ସେ ନେଗେଟିଭ ଭୂମିକାରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ବଲିଉଡ ଜଗତର ଜଣେ ଦକ୍ଷ କଳାକାର | 

ଶକ୍ତି କପୁର – ଅଭିନେତା ଶକ୍ତି କପୁର ଜଣେ ଅଭିନେତା ତଥା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା | ତାଙ୍କର ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୨୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କା | ଯାହା ଅତ୍ୟଧିକ ଅଟେ | ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସେ ପ୍ରାୟ ୨ ରୁ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି।ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଛଡା ଭିଲିଆନ ଭାବେ ମଧ୍ୟ ସେ ଜଣାଶୁଣା |

   Related Posts