oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୧୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : କାରରୁ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା, ୨ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ !
  • ||

ଭାରତରେ CAA ବିରୋଧକୁ ଦେଖି ପାକିସ୍ତାନରେ ଇମ୍ରାନ ଛାନିଆ, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

21/12/2019 at 10:05 PM

ଇସ୍ଲାମାବାଦ :  ନିକଟରେ ଭାରତ ସରକାର ନାଗରିକ (ସଂଶୋଧିତ) ଆଇନ (ସିଏଏ) ଲାଗୁ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ସାରା ଦେଶରେ ଲୋକେ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ବେଳେ ଉତ୍ତର ଭାରତରେ ଲୋକେ  ହିଂସାତ୍ମକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବି କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଭାରତରେ ଲାଗିଥିବା ସିଏଏ ନିଆଁକୁ ନେଇ ପାକ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଏବେ ପୁରା ଛାନିଆ। ହୁଏତ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ହଟାଇବା ଲାଗି ମୋଦି ଏହି ସମୟରେ ପାକିସ୍ତାନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ବି କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଏବେ ଇମ୍ରାନ ଆଶଙ୍କା କରୁଛନ୍ତି।

ଭୟଭୀତ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଏବେ ଟ୍ୱିଟଟରରୁ ମୁହଁ  କାଢୁ ନାହାନ୍ତି । ଯାହା ପାରୁଛନ୍ତି ତା ପୋଷ୍ଟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ଏପରିକି ମୋଦି ସରକାରଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ଫାଶୀବାଦ ସରକାର କହିବାକୁ ବି ଇମ୍ରାନ ପଛାଇ ନାହାନ୍ତି। ଇମ୍ରାନ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ଯେଉଁମାନେ ବହୁଳବାଦୀ ଭାରତ ଚାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ ଏବେ ସଂଶୋଧିତ ନାଗରିକ ଆଇନକୁ ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇ ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି। ଯାହା ଏବେ ଦେଶରେ କ୍ରମଶଃ ଗଣ ଆନ୍ଦୋଳନରେ ପରିବର୍ତିତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ତେବେ ଭାରତରେ ଲୋକେ ଯେଉଁଭଳି ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ସେଥିଲାଗି ପାକିସ୍ତାନରେ ମଧ୍ୟ ଆତଙ୍କ ଦେଖାଦେଲାଣି ବୋଲି ନିଜେ ଇମ୍ରାନ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଭାରତର ସ୍ଥଳ ସେନାଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ବୟାନରେ ନିଜେ ଇମ୍ରାନ ଅଧିକ ଭୟଭୀତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ବିପିନ ରାବତ ଛଦ୍ମ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏଣୁ ସିଏଏ ବିରୋଧରୁ ଲୋକଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଭଟକାଇବା ଲାଗି ସରକାର ହୁଏତ ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧରେ ସୌନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଏବେ ଅଧିକାଂଶ ପାକିସ୍ତାନୀ ଆଶଙ୍କା କରୁଥିବା ଇମ୍ରାନ ଟ୍ୱିଟ୍ ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts