scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଏକ କେଜି ଗହମର ମୂଲ୍ୟ ୧.୬ ଟଙ୍କା, ଅଧିକାରୀ ସେୟାର କଲେ ୩୬ ବର୍ଷ ପୂର୍ବର ପୁରୁଣା ବିଲ୍

5/01/2023 at 10:45 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନୂଆବର୍ଷ ଆସି ସାରିଛି, ନୂଆବର୍ଷରେ ନୂଆ ଦୁନିଆ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ବି ଏପରି କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ପୁରୁଣା ଦିନର ସ୍ମୃତିକୁ ସାଉଁଟି ରଖିଛନ୍ତି । ଆଜିର ସମୟରେ ପୁରୁଣା ଦିନର ସ୍ମୃତିକୁ ସତେଜ କରୁଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ୟୁଜର୍ସ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି । ଆଜିର ମହଙ୍ଗା ଦୁନିଆର ଲୋକେ ଚକିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ପୋଷ୍ଟରେ ୧୯୮୭ ମସିହାରେ ଗୋଟିଏ କେଜି ଗହମର ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଗହମର ମୂଲ୍ୟ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ।

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଫରେଷ୍ଟ ସର୍ଭିସର ଅଧିକାରୀ ପ୍ରବୀନ କାସୱାନ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଗୋଟିଏ କେଜି ଗହମର ମୂଲ୍ୟ ୧.୬ ଟଙ୍କା ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ୧୯୮୭ ମସିହାର ଗୋଟିଏ ବିଲକୁ ସେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ସହ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଗହମ ତାଙ୍କ ଜେଜେବାପାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭାରତୀୟ ଖାଦ୍ୟ ନିଗମକୁ ବିକ୍ରି କରାଯାଇଥିଲା ।

ବନ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ । ଅନ୍ୟ କିଛି ଜଣ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ସମୟରେ ଏତିକି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ନଥିଲା ।

   Related Posts