scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଯଦି ଏହି ଚିହ୍ନ ଅଛି ତାହେଲେ ଆପଣ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ, ଜୀବନ ସାରା ରହିବେ ସୁଖୀ

3/11/2018 at 2:39 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩/୧୧ : କୁହାଯାଏ କର, କପାଳ ଓ କୋଷ୍ଠୀ ମଣିଷର ଭାଗ୍ୟ ଓ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରେ । କର ଅର୍ଥାତ ମଣିଷ ପାପୁଲିରେ ଥିବା ରେଖା କହେ ମଣିଷର ଭାଗ୍ୟ । ମଣିଷ ହାତରେ ବିଭିନ୍ନ ରେଖା ରହିଛି | ଏହି ରେଖାଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଶୁଭ ଫଳ ଦେଇଥାଏ ତ କିଛି ଅଶୁଭ ଫଳ ଦେଇଥାଏ | ହାତ ଦେଖି ଜ୍ୟୋତିଷମାନେ ଭବିଷ୍ୟତ ଗଣନା ମଧ୍ୟ କରିନ୍ତି | ତେବେ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ଯେ, ଯାହା ପାପୁଲିରେ ଏହି X ରେଖା ରହିଛି ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନପଥକୁ ଗୋଟିଏ ଅଦୃଶ୍ୟ ଶକ୍ତି ସଦା ସର୍ବଦା ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରୁଥାଏ । ସବୁ ପ୍ରକାର ବାଧାବିଘ୍ନରୁ ରକ୍ଷା କରିଥାଏ । ସବୁ ଅସୁବିଧାରୁ ଦୂର କରିଥାଏ | ଏହି ରେଖାଟି ଜୀବନ ରେଖାର ଠିକ ସମାନ୍ତରାଳ ହୋଇ ରହିଥାଏ |

ଏହି ରେଖା ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସାରା ଜୀବନ ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି | ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଦୁଃଖ ଓ ବେଦନା ଏମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି | ନିଜ ଜୀବନକୁ ଖୁବ ଆନନ୍ଦର ସହିତ ଉପଭୋଗ କରିଥାନ୍ତି | ତେବେ ଏହି ରେଖା ସମସ୍ତଙ୍କ ହାତରେ ନଥାଏ | କ୍ଵଚିତ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଏହି ରେଖା ଥାଏ | ତେବେ ଏହି ରେଖା ବାମ ହାତ ପାପୁଲିରେ ଠିକ ଜୀବନରେଖା ସହ ସମାନ୍ତରାଳଭାବେ ରହିଥାଏ ।

ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ଯେ, ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏମିତି ଗୋଟିଏ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶକ୍ତି ରହିଥାଏ ଯିଏକି ଆମକୁ ସବୁ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଜଗି ରହିଥାଏ | ଏହି ଶକ୍ତି ଆମକୁ ସମସ୍ତ ବାଧା ବିପତ୍ତିରୁ ରକ୍ଷା କରିଥାଏ | ଯେତେବେଳେ ଆମେ କୌଣସି ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଇଥାଉ କିମ୍ବା କୌଣସି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥାଉ ସେତେବେଳେ ଏହି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶକ୍ତି ଆମକୁ ରକ୍ଷା କରିବାରେ ନିଜର ସମସ୍ତ ସାମର୍ଥ୍ୟ ଲଗେଇଦେଇଥାଏ |

କିଛି ଲୋକ ଯୁକ୍ତି କରିଥାନ୍ତି ଯେ, ସେମାନେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଖିଛନ୍ତି ବା ଏହି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶକ୍ତିକୁ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତେବେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ମୃତ୍ୟୁ ପାଖେଇ ଆସିଲାବେଳେ ସମସ୍ତେ ଏଭଳି ଏକ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିଥାନ୍ତି |  ସେମାନଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ କୌଣସି ଏକ ଅଲୌକିକ ଶକ୍ତି ଆସି ତାଙ୍କୁ ଏଭଳି ସମସ୍ୟାରୁ ରକ୍ଷାକରେ |

ମଣିଷ ଜୀବନରେ ଏହି ହସ୍ତରେଖାର ଅନେକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି | ଏହି ସବୁ ରେଖା ଉପରେ ପାଠପଢା, କ୍ୟାରିଅର, ବୈବାହିକ ଜୀବନ, ପାରିପାରିବ ଜୀବନ ବିବାହ , ଜନ୍ମ- ମୃତ୍ୟୁ ଏସବୁ ନିର୍ଭର କରେ | ହସ୍ତରେଖା ଶାସ୍ତ୍ରର ଆରମ୍ଭ ଭାରତରୁ ହୋଇଥିଲା ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି |

ଆଲେକଜେଣ୍ଡାରଙ୍କ ହାତରେ ଏହି ଚିହ୍ନ ରହିଥିଲା | ରୁଷିଆ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପୁଟିନଙ୍କ ହାତରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ରେଖା ରହିଛି | ଏହି X ରେଖା ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ ଆଡକୁ ଆସୁଥିବା କୌଣସି ଅସୁବିଧା ବା ଅଘଟଣକୁ ଜାଣିପାରିଥାନ୍ତି |  ଦୁନିଆରେ ମାତ୍ର ୩ ପ୍ରତିଶତ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଏହି X ରେଖା ରହିଛି |

   Related Posts