Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ଭିଏଲସି ମିଡିଆ ପ୍ଲେୟାର ବ୍ୟାନ୍, ଓ୍ୱେବସାଇଟରେ ଆସୁଛି ଆଇଟି ଆକ୍ଟ ମେସେଜ୍
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଘନୀଭୂତ ହେବ ଲଘୁଚାପ, ପ୍ରଭାବରେ ଦୁଇଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ
  • ||
  • ରେଳ ଧାରଣାରୁ ମିଳିଲା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭଣଜାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ଦେଶରେ ଉପରତଳ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫୮୧୫ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କନ୍ନଡ ଗାୟକ ଶିବମୋଗା ସୁବାନାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହୃଦଘାତରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ସକ୍ରିୟ : ଦୁଇ ଦିନ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଫୁଲୁଛି ବିଭିନ୍ନ ନଦୀ
  • ||

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆଧାର କାର୍ଡ ଅଛି ତାହେଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଘରେ ବସି ଜିତିପାରିବେ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା

23/06/2019 at 5:54 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୬ : ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଆଧାର କାର୍ଡ ଅଛି ତାହେଲେ ଆପଣ ସହଜରେ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜିତିପାରିବେ । ଆଧାର କାର୍ଡ ଜାରି କରୁଥିବା ସଂସ୍ଥା ୟୁନିକ ଆଇଡେଣ୍ଟିଫିକେସନ ଅଥୋରିଟି ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଯାୟୀ ୪୮ କାଟାଗୋରିରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯିବ ।

ୟୁଆଇଡିଏଆଇ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଏଥିପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଧାର କାର୍ଡ ସେବା ସହ ଜଡିତ ୧୫ ସେବା ମଧ୍ୟରୁ କୌଣସି ଗୋଟିଏ ବିଷୟରେ ୩୦ ସେକେଣ୍ଡରୁ ୨ ମିନିଟର ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ହେବ । ଏହି ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ତାକୁ ୟୁଟ୍ୟୁବ, ଗୁଗଲ ଡ୍ରାଇଭ କିମ୍ବା ଅନଲାଇନ ଫାଇଲ ସେୟାରିଂ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ଼ କରିବାକୁ ହେବ । ଭିଡିଓ ପଠାଇବାର ଶେଷ ତାରିଖ ଜୁଲାଇ ୮ ତାରିଖ । ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଜୁନ ୧୮ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି ।

ଇମେଲରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ ସାଇଟ ମଧ୍ୟରୁ ଯେକୌଣସି ଗୋଟିଏ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ଼ କରି ପଠାଇବାକୁ ହେବ >  [email protected] । ଏହାସହ ନିଜର ଆଧାର ନମ୍ବର, ଅଧାରାର କାର୍ଡ ଅନୁସାରେ ନମ୍ବର, ଠିକଣା, ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଏବଂ ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତା ଆଧାର ସହ ଲିଙ୍କ ଅଛି ନା ନାହିଁ ଲେଖି ପଠାଇବାକୁ ହେବ ।

ୟୁଆଇଡିଏଆଇ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଭିଡିଓ ଫୁଲ ଏଚଡ଼ି କିମ୍ବା ହାଇ ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ ହେବ ଦରକାର । ଯେଉଁ ଭିଡିଓର ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ ୧୯୨୦*୧୦୮୦ px ହୋଇଥିବା ତାକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଆଯିବ । ଭିଡିଓ ଉଭୟ ହିନ୍ଦୀ ଓ ଇଂରାଜୀ ଭାଷାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ ।

ପ୍ରତିଯୋଗିତାର କୌଣସି ଭିଡିଓର ଲିଙ୍କ ୟୁଆଇଡିଏଆଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପେଜରେ ସେୟାର କରିବେ ନାହିଁ । କୌଣସି କପି କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓ ପଠାଇବେ ନାହିଁ । ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲାବେଳେ ଆଧାର ନମ୍ବର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୂଚନାକୁ ବିଲ୍ର କରିଦେବେ । ଭିଡିଓ କ୍ୱାଲିଟି ସହ ଅଡିଓ କ୍ୱାଲିଟି ମଧ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ । ବିଜୟୀ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ଅଗଷ୍ଟ ୩୧ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ୟୁଆଇଡିଏଆଇ ଇମେଲ ଜରିଆରେ ସୂଚନା ଦେବା ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁରସ୍କାର ରାଶି :

ଏହି ସବୁ ଭିଡିଓକୁ ୧୫ଟି ଶ୍ରେଣୀରେ ପଠାଯାଇପାରିବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶ୍ରେଣୀର ପ୍ରଥମ ପୁରସ୍କାର ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା, ଦ୍ୱିତୀୟ ପୁରସ୍କାର ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଏବଂ ତୃତୀୟ ପୁରସ୍କାର ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା । ୩ଟି ଶ୍ରେଣୀକୁ ମିଶାଇ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ପ୍ରଥମ ପୁରସ୍କାର ରାଶି ରଖାଯାଇଛି । ଦ୍ୱିତୀୟ ପୁରସ୍କାର ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଏବଂ ତୃତୀୟ ପୁରସ୍କାର ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା । ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଏକାଧିକ ଭିଡିଓ ପଠାଇପାରିବେ ।

   Related Posts