Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ବସ୍‌ରୁ ବିସ୍ଫୋରକ ଜବତ ! ଛାନବିନ୍ କରୁଛି ସିଆରପିଏଫ୍ ଓ ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଦଳ

25/11/2022 at 5:29 PM

ଶ୍ରୀନଗର:ଜମ୍ମୁରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ୍ ! ଏକ ବସ୍‌ରୁ IED ପ୍ୟାକେଟ୍ ଜବତ କରିଛି ସୁରକ୍ଷାବଳ । ଜମ୍ମୁର ଟୋଡାରୁ ରାମବନ ଯାଉଥିବା ଏକ ବସ୍‌ରୁ ମିଳିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ଭର୍ତି ସାମଗ୍ରୀ । ସିଆରପିଏଫ୍ ଓ ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଦଳ ଏହାକୁ ଜବତ କରି ଛାନବିନ୍ କରୁଛି ।   

ଶୁକ୍ରବାର ରାମବନ ଯାଉଥିବା ଏକ ବସ୍‌ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ IED ମିଳିଥିବା ସୂଚନା । ବସ୍‌ରେ ଏକ ପ୍ୟାକେଟରେ କିଛି ସନ୍ଧିଗ୍ଧ ସାମଗ୍ରୀ ଯାଉଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ ଖବର ପାଇବା ପରେ ଚେକିଂ ବ୍ଲକିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା  । ରାମବନ ନିକଟରେ ବସ୍‌କୁ ସର୍ଚ୍ଚ କରି ସେଥିରୁ ଏକ ପ୍ୟାକେଟ୍ ଜବତ କରିଛି । ସିଆରପିଏଫ୍‌ ଓ ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଦଳ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଛାନବିନ୍ କରୁଛନ୍ତି ।

ରାମବନ ଏସଏସପି ମୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ କହିବା ଆନୁଯାୟୀ, ପ୍ୟାକେଟ୍‌ରେ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଦଳ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି । ସନ୍ଧିଗ୍ଧ ସାମଗ୍ରୀ ଥିବା ପ୍ୟାକେଟ୍  ଖୋଲିବା ପରେ IED ଅଛି କି ନାହିଁ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ ବୋଲି ମୋହିତ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ।   

   Related Posts