scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବିସିସିଆଇକୁ ଚେକ୍ ଦେବ ପିସିବି ! ଜୟ ଶାହଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଆଇସିସିରେ କରିବ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ୍

25/06/2022 at 8:11 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୬: ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ବିସିସିଆଇକୁ ଚେକ୍ ଦେବାକୁ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ନିକଟରେ ବିସିସିଆଇ ସମ୍ପାଦକ ଜୟ ଶାହ ଦେଇଥିବା ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ନେଇ ପିସିବି ବିସିସିଆଇକୁ ଘେରିବା ପାଇଁ ଆଗକୁ ବଢିଛନ୍ତି ରମିଜ ରାଜା । ଜୟ ଶାହ କହିଥିଲେ ଯେ, ଆସନ୍ତା ବର୍ଷା ଆଇପିଏଲ ଅଢେଇ ମାସ ଧରି ଚାଲିବ । ଏଥିପାଇଁ ଆଇସିସିର ଫ୍ୟୁଚର୍ ଟୁର୍ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ ଅଢେଇ ମାସ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ ।

ଏବେ ପିସିବି ଜୟ ଶାହଙ୍କ ଏହି ଯୋଜନାକୁ ଆଇସିସିରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ୍ ଦେବାକୁ କସରତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ବୋର୍ଡ ମୁଖ୍ୟ ରମିଜ ରାଜା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏବେସୁଦ୍ଧା ଆଇପିଏଲ ସମୟ ବଢାଇବା ପାଇଁସମୟ ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇନି । ସେ ଆଇସିସି କନଫରେନ୍ସରେ ଏ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇବେ ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ବିଶ୍ୱ କ୍ରିକେଟରେ ଏପରି କିଛି ହେଉଛି ତେବେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ହେୟଜ୍ଞାନ କରାଯାଉଛି । ଏହାକୁ ସେମାନେ ଜୋରଦାର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିବେ । ଆଇସିସିରେ ନିଜର ମତକୁ ଦୃଢ ଭାବେ ପରିବେଷଣ କରିବେ ।

ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚକୁ ନେଇ ଏମିତି କହିଲେ ରାଜା

ରମିଜ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପାକିସ୍ତାନ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସହ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ରହିଛି । ଏ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସେ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି । ଏବେ ଦେଶର ତିନିଜଣ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ବୋର୍ଡ ସମ୍ଭାଳୁଛନ୍ତି । ଯଦି ସେମାନେ ମ୍ୟାଚ୍ ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ତେବେ କିଏ କରିବ ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।

ଆଇପିଏଲ ଓ୍ୱିଣ୍ଡୋ ନେଇ କଣ କହିଥିଲେ ଜୟ ଶାହ

ଜୟ ଶାହ କହିଥିଲେ ଯେ, ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲ ଅଢେଇ ମାସ ଧରି ଖେଳାଯିବ । ଏହାକୁ ଆଇସିସି ନିଜ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରରେ ସାମିଲ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରାଯାଉଛି । ଏହାଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଖେଳାଳି ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ ।  

   Related Posts