Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସି ବ୍ୟୁରୋ ଅଧିକାରୀ ଅଙ୍କିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ ଦଙ୍ଗାକାରୀ, ଦିଲ୍ଲୀ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୦କୁ ବଦ୍ଧି

26/02/2020 at 2:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬।୦୨ – ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସି ବ୍ୟୁରୋ ଅଧିକାରୀ ଅଙ୍କିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଚାନ୍ଦ ବାଗରେ ଦଙ୍ଗାକାରୀମାନେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିବାପରେ ଗୁଳି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହାପରେ ତାଙ୍କର ମୃତ ଶରୀରକୁ ନଳାରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । ୨୪ ଓ ୨୫ ତାରିଖରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଚାନ୍ଦ ବାଗ ଅଞ୍ଚଳରେ ପ୍ରବଳି ହିଂସା ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ଏକ ନାଳରୁ ଅଙ୍କିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମୃତ ଶରୀରକୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ପଠାଯାଇଛି ।

୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଅଙ୍କିତ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସି ବିଭାଗରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ସେ ଘରକୁ ଫେରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କର ପିତା ବି ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସି ବିଭାଗରେ ଅଧିକାରୀ ଥିଲେ । ଏବେ ଉତ୍ତର ଦିଲ୍ଲୀରେ ସିଆରପିଏଫ୍‌ , ରାପିଡ୍‌ ଆକ୍ସନ ଫୋର୍ସ ଓ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଫ୍ଲାଗ ମାର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଛି ।

ଏବେ ମୌଜପୁର, ଜାଫରାବାଦ, କବୀର ନଗର ଓ ଭିଜୟ ପାର୍କ ଅଞ୍ଚଳ ଶୁନ୍‌ଶାନ୍‌ ହୋଇଯାଇଛି । କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ ଏବେ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ଇସ୍ତଫା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।ଏବେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏହି ଘଟଣା ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ଆମ୍‌ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ଓ ବିଜେପିକୁ ଦୋଷ ଦେଇଛି ।

ବୁଧବାର ସକାଳ ସୁଦ୍ଧା ମୃତ୍ୟ ସଂଖ୍ୟା ୨୦ରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ପୁଣି ୪ଟି ମୃତ ଶରୀର ମିଳିଛି ।

   Related Posts