ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ନୂଆ ଖୁଲାସା : ପୂର୍ବରୁ ୯ମହିଳାଙ୍କୁ ମାରିଥିଲେ ସମାନ ଢ଼ଙ୍ଗରେ

19/12/2019 at 9:10 AM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ,୧୮/୧୨): ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଜଣେ ମହିଳା  ପ୍ରାଣୀ ଚିକିତ୍ସକଙ୍କୁ ଗଣବଳାତ୍କାର ପରେ ମାରି ପୋଡି ଦେବା ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୁଲିସ ନୂଆ ଖୁଲାସା କରିଛି । ପୁଲିସ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଉକ୍ତ ଘଟଣାର ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ୨ ଜଣ ପୂର୍ବରୁ ସମାନ ଢଙ୍ଗରେ ୯ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ଘଟଣାରେ ପୀଡ଼ିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣବଳାତ୍କାର ପରେ ମାରି ପୋଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ସାଇବରାବାଦ ପୁଲିସ ଏଭଳି ୧୫ଟି ବଳାତ୍କାର ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି  ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଛି ।  ସେଥିରେ ଉକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଭୂମିକା କ’ଣ ଥିଲା ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ପୁଲିସ ଜୋରଦାର ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି । ମୋବାଇଲ ଲୋକେସନ ଆଧାରରେ ପୁଲିସ ଏହି ଘଟଣାଗୁଡିକରେ ଉକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କର ସଂପୃକ୍ତି ନେଇ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି । ଏଥିପାଇଁ ପୁଲିସର ଏକ ଦଳ ଏବେ କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ରହି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । କାରଣ ଅଧିକାଂଶ ଘଟଣା କର୍ଣ୍ଣାଟକ ଓ ତେଲଙ୍ଗାନା ସୀମାରେ ଘଟିଥିଲା ।

ଡାକ୍ତରାଣୀ ବଳାତ୍କାର ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପୁଲିସ ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ସେମାନେ ହେଲେ-ମହମ୍ମଦ ଆରିଫ, ଜେ ନବୀନ, ଜେ ଶିବା ଏବଂ ଛେନକେଶବଲୁ । ସେମାନଙ୍କୁ ପରେ ପୁଲିସ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇ ଜଣ ଆରିଫ ଏବଂ ଛେନକେଶବଲୁ ପୂର୍ବରୁ ଏଭଳି ୯ଟି ଘଟଣାରେ ସାମିଲ ଥିବାର ଜେରା ବେଳେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ବୋଲି ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି ।

ଅନ୍ୟପଟରେ, ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବଳାତ୍କାର ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ମରାଯିବା ଘଟଣାର ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଏକ ତିନି ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି । ଉକ୍ତ ଏନକାଉଣ୍ଟର ନକଲି ଥିଲା ଏବଂ ପୁଲିସ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବେ ସେମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବାର ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts