vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ମୋଟ୍ ପାସ୍ ହାର ୯୦.୫୫ ପ୍ରତିଶତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀର ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିର ଖୁଲାସା କରି ଫେସବୁକ ଲାଇଭରେ ନିଜକୁ ଗୁଳି କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ସ୍ୱାମୀ

24/08/2020 at 2:33 PM

ଆରା ୨୪/୦୮ ବିହାର ଆରାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଜଣେ ଯୁବକ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ ଆସି ନିଜକୁ ଗୁଳି କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ସହ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଜାଣି ଯୁବକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଭୋଜପୁର ପୋଲିସ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାର ଖୁଲାସା କରିବାକୁ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ଯୁବକଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇ ପୋଲିସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି | ଘଟଣା ଭୋଜପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଉଦୱନ୍ତନଗର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର |

ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଉଦୱନ୍ତନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକୋନା ଗାଁରେ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୁଳି କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ମୃତକ ଜଣକ ହେଲେ ସୁମିତ ସିଂହ | ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଠିକ ପୂର୍ବରୁ ସୁମିତ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ ଆସି ନିଜର ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ | ଭିଡିଓରେ ମଦ ବୋତଲ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହାସହ ଭୂଇଁରେ ଏକ ଅସ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ପଡିଥିବାର ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଦେଇଛି | ଯୁବକ ଜଣକ ସେହି ଅସ୍ତ୍ରରେ ନିଜକୁ ଗୁଳି କରିଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି | ପର ପୁରୁଷ ସହ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଯୁବକ ଜଣକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି |

ଭିଡିଓରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ପାଇଁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କରୁଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି | ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିହାର ଡିଜିପି ଗୁପ୍ତେଶ୍ୱର ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ସବୁକଥା କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ଜୁନ ୧୨ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ରାହୁଲ ନାମକ ଯୁବକ ସହ ଫୋନରେ କଥା ହେଲାବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲେ |

ଏତିକି କହି ଯୁବକଙ୍କ ଭିଡିଓ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ତାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଗୁଳି ଶବ୍ଦ ସୁଭିଥିବ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ କହିଥିଲେ | ଗୁଳି ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଲୋକେ ଦୌଡ଼ି ଆସି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସୁମିତଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଡିଥିଲା | ସେମାନେ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ମଦ ବୋତଲ ଓ କିଛି ଆପତ୍ତିଜନକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରିଛି |

   Related Posts