ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସ୍ତ୍ରୀର ଜିଭକୁ କାମୁଡି ଛିଡାଇ ଦେଲା ମାତାଲ ସ୍ୱାମୀ, ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭଳି ପିଟି ଚାଲିଲା

9/12/2020 at 9:39 AM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ,୦୯/ ୧୨:   ସ୍ତ୍ରୀର ଜିଭକୁ କାମୁଡି ଛିଡାଇ ଦେଲା ମଦ୍ୟମ ସ୍ୱାମୀ । ସ୍ତ୍ରୀର ପାଟିରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ନିସ୍ତୁକ ଭାବେ ମାରି ତାଲିଲା । ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଲକ୍ଷ୍ନୈାର ଭଟ୍ଟା ଗ୍ରାମରେ ରୁହନ୍ତି ରଚିତ ରାଓ୍ୱତ ଓ ସୁମନ । ଉଭୟ ୨ ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଅନେକ ସମୟରେ ଛୋଟଛୋଟ କଥାକୁ ନେଇ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଥାଏ । ଏପରିକି ରଚିତ ମଦ ପିଇ ଆସି ସୁମନଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଲାଗିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସୋମବାର ଏହା ଅଧିକ ଉଗ୍ରରୂପ ଧାରଣ କରିଥିଲା । ସୋମବାର ରାତିରେ ରଚିତ ମଦ ପିଇ ଆସି ସୁମନଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ତାଙ୍କ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ବିଫଳ ହେବାରୁ ସେ ମାତାଲ ଅବସ୍ଥାରେ ସୁମାନଙ୍କ ଜିଭକୁ କାମୁଡି ଛିଡାଇ ଦେଇଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ବି ରଚିତଙ୍କ ରାଗ ଶାନ୍ତ ହୋଇନଥିଲା । ସୁମନଙ୍କ ପାଟିରୁ ପ୍ରବଳ ରକ୍ତସ୍ରାବ ହେଉଥିଲେ ବି ରଚିତ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବେ ମାଡ ମାରି ଚାଲିଥିଲେ । ସୁମନଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ଆଖପାଖ ଲୋକ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଆସି ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା ।

ଏତତ୍ ବ୍ୟତୀତ ରଚିତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି ପୋଲିସ ଡିସିପି ସୋମେନ ବର୍ମା କହିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts