oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ନାଇଟ ସିଫ୍ଟ କରି ଫେରିଲା ବେଳକୁ ପତ୍ନୀ ସହ ଆପତ୍ତିଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଥିଲା ପ୍ରେମିକ, ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା

31/05/2019 at 1:22 PM

ଇନ୍ଦୋର ୩୧/୫ : ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ଇନ୍ଦୋରରେ ଜଣେ ପତୀ ନିଜ ପତ୍ନୀର ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ପତୀ ନାଇଟ ସିଫ୍ଟ କରି ଘରକୁ ଫେରିଲା ପରେ ଦେଖିଲେ ପତ୍ନୀ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହ ଅଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଆପତ୍ତିଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଥିଲେ । ଏସବୁ ଦେଖି ସେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ପ୍ରେମିକକୁ ଛୁରୀ ଭୁସି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ପତୀ ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ପାଟି କରିବାରୁ ପଡୋଶୀ ଲୋକେ ଆସି ତାଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ ।

ଘଟଣା ଇନ୍ଦୋର ସହରର ଶାତଲ ନଗର ଅଞ୍ଚଳର । ଶେଖର ବାଘେଲ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଗୀତାଙ୍କ ରହୁଥିଲେ । ସେ ବାଣଗଙ୍ଗା ସ୍ଥିତ ଏକ କାରଖାନାରେ ନାଇଟ ସିଫ୍ଟରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଶେଖର ଗୀତାଙ୍କ ତୃତୀୟ ସ୍ୱାମୀ ଥିଲେ । ଗୀତାଙ୍କର ପୂର୍ବ ଦୁଇ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ୩ଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି । ଗତ ୬ ମାସ ହେଲା ଗୋବିନ୍ଦ ନଗର ଅଞ୍ଚଳର ୨୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ରାକେଶ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ।

ବୁଧବାର ରାତିରେ ଶେଖର ବାଘେଲ କାମରେ ଯିବା ପରେ ଗୀତା ନିଜ ପ୍ରେମିକ ରାକେଶକୁ ନିଜ ଘରକୁ ଡାକିଥିଲେ । ଶେଖର ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୩ଟା ବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ଘରକୁ ଫେରି ସେ ଗୀତା ଓ ରାକେଶକୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଥିଲେ । ଏହା ଦେଖି ଶେଖର ପ୍ରଥମେ ଗୀତା ଓ ରାକେଶକୁ ବୁଝାଇଥିଲେ । ଏତିକିବେଳେ ଗୀତା ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଗୀତା ପଛେ ପଛେ ଶେଖର ମଧ୍ୟ ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଛୁରୀ ନେଇ ଆସିଥଲେ । ଶେଖର ସେହି ଛୁରୀରେ ରାକେଶକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ସେ ୩ ଥର ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ରାକେଶର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଶେଖର ପତ୍ନୀ ଗୀତାକୁ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗୀତା ପାଟି କରିବାରୁ ତାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ପଡୋଶୀ ଉଠି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଶେଖରଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ଯାହାଫଳରେ ଗୀତାଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଯାଇଥିଲା । ପଡୋଶୀ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଗୀତା ଓ ରାକେଶଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ଡାକ୍ତର ରାକେଶଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଶେଖରକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ମାମଲା ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

   Related Posts