AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ୱାମୀ, ପାଳଗଦାରେ ପୋଡ଼ିଦେଲା

11/12/2022 at 5:17 PM

ନୟାଗଡ଼, ୧୧/୧୨: ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଖୋଜ ଘଟଣାରେ ନୟାଗଡ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଛି ସଫଳତା । ଶୈଳେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯିବା ପରେ ପୋଡି ଦିଆଯାଇଥିବା ପୋଲିସ୍‌ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି । ଏଥିସହିତ ପୋଡ଼ିଯିବା ପରେ ହାଡ଼ଗୁଡିକ ବସ୍ତାରେ ପୁରାଇ ପୋଖରୀରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ଭାବେ ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଥିବାରୁ ପୋଲିସ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ମୁହଁ ଖୋଲିନାହିଁ ।

ସୂଚନା ଥାଉକି ନୂଆଗାଁ ଥାନା ପାଟୁଳିସାହି ଗାଁର ଦିପୁ ଏବଂ ତାର ସ୍ତ୍ରୀ କଟକରେ ରହୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ରଙ୍କର ଦିପୁର ସ୍ତ୍ରୀ ସୁନିତାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା । ଦିପୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାପରେ ସୁନିତାଙ୍କୁ ବାରଣ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ନଶୁଣିବାରୁ କିଛିଦିନ ହେଲା ପରିବାର ସହ ଗାଁରେ ଆସି ରହୁଥିଲେ । ଗତ ୩ତାରିଖ ଦିନ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ସୁନିତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ସମୟରେ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ରକୁ ଧରି ଏକ ଲୁହାରଡରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ପରେ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ଶୈଳେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ସୁନିତାଙ୍କ ଘରଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୨କିମି ଦୂର ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ପାଳଗଦାରେ ପୋଡିବା ପରେ ହାଡ଼ଗୁଡିକ ଏକ ବସ୍ତାରେ ପୁରାଇ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ପୋଖରୀରେ ପକାଇଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଆଜି ପୋଖରୀରୁ ହାଡ଼ଗୁଡିକ ଜବତ କରିଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ଭାବେ ଜଣାପଡିଛି । ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଦିପୁର ସ୍ତ୍ରୀ, ତାର ମା ଏବଂ ସହଯୋଗୀ ଗ୍ୟାରେଜ ମାଲିକ ସୁରେଶ ସାହୁଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖିଥିବାବେଳେ ଦିପୁ ଏବଂ ତାର ବାପା ଭାବ ସାହୁ ଫେରାର୍ ଅଛନ୍ତି । ସୁରେଶ ଦିପୁଙ୍କ ଘର ନିକଟରେ ଏକ ଗ୍ୟାରେଜ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଆସନ୍ତା କାଲି ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଆସି ତଦନ୍ତ କରିବାପରେ ପୋଲିସ ପ୍ରେସ୍ ମିଟ୍ କରି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଖୁଲାସା କରିବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts