scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବିଷପିଇ ସ୍ତ୍ରୀ ମରିଗଲାପରେ ସ୍ଵାମୀ ବି ପିଇଦେଲା ବିଷ, ଜାଣିବା ଆସନ୍ତୁ କଣ ଥିଲା ଘଟଣା

11/12/2018 at 4:51 PM

ଭୋପାଳ;୧୧/୧୨- ଭଲପାଇ ବାହା ହୋଇଥିଲେ । ସାରା ଜୀବନ ସାଥି ହୋଇ ରହିବାକୁବି ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ । ହେଲେ ଭଲ ପାଇବାକୁ ବଂଚେଇ ରଖିଲେ ସିନା ହେଲେ ନିଜେ ବଂଚିରହିପାରିଲେନି ସବୁଦିନ । ସ୍ତ୍ରୀ ବିଷ ପିଇ ମରିଗଲା ପରେ ସ୍ଵାମୀ ବି ବିଷ ପିଇ ଦେଖାଇଦେଲା ତା ଭଲପାଇବାର  ପ୍ରମାଣ ।

ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭୋପାଳର ବରଖେଡ଼ା ଦେବାସରେ । ନୀତା ଦାଙ୍ଗୀ ସହ୨୬ ବର୍ଷିୟ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ଦାଙ୍ଗୀ ୧୦  ମାସ ତଳେ କରିଥିଲାପ୍ରେମ ବିବାହ । ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ହଠାତ ସେମାନଙ୍କୁ ସାମନା କରିବାକୁପଡ଼ିଥିଲା ଗୋଟେ ଦୁର୍ଘଟଣା । ହେଲେ କେହି ବି ବର୍ତ୍ତିପାରିଲେନି ଏ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ । ଦୁଇ ଜଣ ଆଗପଛହୋଇ ବାଟ କାଟିଥିଲେ ଆରପାରିକୁ ।

ସୁରେନ୍ଦ୍ର ଖବର ପାଇଲା ନୀତା ବିଷ ପିଇ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଛି। ସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନକୁ ଧାଇଁ ଯାଇଥଲା ସୁରେନ୍ଦ୍ର । ହେଲେ ନୀତାର ଅବସ୍ଥା ଭଲ ନଥିଲା ।ଅତି ଗୁରୁତର ଭାବେ ଜୀବନ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଥିଲା ସେ । ସୁରେନ୍ଦ୍ର ଡ଼ାକ୍ତରଖାନା ବାରଣ୍ଡାରେ ଅପେକ୍ଷାକରିଥିଲା-ନୀତାର ଭଲହେବା ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ।କିନ୍ତୁ ନୀତାର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ସୁରେନ୍ଦ୍ର ଶୁଣିବା କ୍ଷଣିନିଜ ଉପରୁ ଭାରସମ୍ୟ ହରାଇ ଦେଇଥିଲା । ସେ ମଧ୍ୟ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାର ୧୦୦ ମିଟର ଦୂରକୁ ଯାଇ ବିଷ ପିଇଦେଇଥିଲା। ଏ ଖବର ତା ମାଆଙ୍କୁ ହ୍ଵାଟସଆପରେ ମେସେଜ ଲେଖି ପଠାଇଦେଇଥଲା । ପରିବାର ଲୋକ ଆସିବା ବେଳକୁ ସୁରେନ୍ଦ୍ରମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ହୋଇପଡ଼ିଥିଲା । ସୁରେନ୍ଦ୍ରକୁ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିବା ପୂର୍ବରୁ  ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିସାରିଥିଲା ।

ସୁରେନ୍ଦ୍ର ବିଷପିଇ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କଲାନି ବଂର ପ୍ରମାଣିତ କରିଦେଇଗଲା କଣଥିଲା ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ।

   Related Posts